Yanık bitkisel tedavi ve çözüm: İbrahim Saraçoğlu yanık tedavisi kürü

Yanık bitkisel tedavisi ve bitkisel çözüm yolu.. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yanık tedavisi için patates kürü formülü. Aşağıdaki yanık kürü sadece 1. derece ve hafif 2. derece yanıklar içindir.

Yanık tedavisi için bitkisel kür tarifi

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, 1. ve 2. derece yanıklarda, yanan bölgenin büyüklüğüne göre, bir veya birkaç adet çiğ patatesin yıkanıp soyulduktan sonra rendenin ince tarafı ile rendelenmesini ve yanık olan bölgeye, boş yer kalmayacak biçimde, sürülmesini tavsiye ediyor. Yanık bölgeye sürülen bu çiğ patates kürü 12 saat boyunca bekletilmelidir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ilk veya ikinci uygulamadan sonra yanan bölgedeki izlerin hızla kaybolduğunu ve yanık derinin hızla iyileştiğini hayretle göreceğinizi belirtmiştir.

Uyarı: Derin 2. derece yanıklarda ve 3. derece yanıklarda kesinlikle bir hekime başvurulmalıdır.

Bu içerik yanık için bitkisel çözüm, hafif yanık tedavisi, yanık tedavisi bitkisel çözüm, yanıklara bitkisel çözüm, ibrahim saraçoğlu yanık izi tedavisi, yanık iltihabı, suna dumankaya yanık izleri, yanık izine bitkisel çözüm, yanıklar için bitkisel çözüm, yanıklarda bitkisel tedavi, yanıklara doğal çözüm, suna dumankaya yanık izi tedavisi, ibrahim saraçoğlu yanık tedavisi konularını barındırır.
Okunma: 8.968

4 Yorum

 1. memet 31 Aralık 2009 @ 19:26

  ikinci dereceden bacaklarımda yanık izi var bunun icin ne tavsiye edersiniz tesekkurler

 2. burçin 18 Ocak 2011 @ 17:46

  alnımda fındık büyüklüğünde sekiz seneden beri yanık izi var geçmesini çok istiyorum bunun için birşey tavsiye ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

 3. Anonim 18 Ocak 2011 @ 17:51

  kaçıncı derece yanık olduğunu bilmiyorum

 4. Anonim 14 Temmuz 2014 @ 03:18

  Benim oglumda ikinci derecede yanigi var kolunda uc ay oldu hala gecmedi ustunde kabarmis ne yapalirim lutfen cevaplayin

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.