Yanık bitkisel tedavi ve çözüm: İbrahim Saraçoğlu yanık tedavisi kürü

Yanık bitkisel tedavi ve çözüm: İbrahim Saraçoğlu yanık tedavisi kürü

Yanık bitkisel tedavisi ve bitkisel çözüm yolu.. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yanık tedavisi için patates kürü formülü. Aşağıdaki yanık kürü sadece 1. derece ve hafif 2. derece yanıklar içindir.


Yanık tedavisi için bitkisel kür tarifi

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, 1. ve 2. derece yanıklarda, yanan bölgenin büyüklüğüne göre, bir veya birkaç adet çiğ patatesin yıkanıp soyulduktan sonra rendenin ince tarafı ile rendelenmesini ve yanık olan bölgeye, boş yer kalmayacak biçimde, sürülmesini tavsiye ediyor. Yanık bölgeye sürülen bu çiğ patates kürü 12 saat boyunca bekletilmelidir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ilk veya ikinci uygulamadan sonra yanan bölgedeki izlerin hızla kaybolduğunu ve yanık derinin hızla iyileştiğini hayretle göreceğinizi belirtmiştir.

Uyarı: Derin 2. derece yanıklarda ve 3. derece yanıklarda kesinlikle bir hekime başvurulmalıdır.

Bu içerik yanık için bitkisel çözüm, hafif yanık tedavisi, yanık tedavisi bitkisel çözüm, yanıklara bitkisel çözüm, yanık iltihabı, ibrahim saraçoğlu yanık izi tedavisi, yanık izine bitkisel çözüm, suna dumankaya yanık izleri, yanıklar için bitkisel çözüm, yanıklarda bitkisel tedavi, yanıklara doğal çözüm, suna dumankaya yanık izi tedavisi, ibrahim saraçoğlu yanık tedavisi, yanık tedavisine bitkisel çözüm, yanık tedavisi ibrahim saraç, yanıklarda tedavi saraçoğlu konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 10 Nis 2009 Okunma: 7.669
Benzer yazılar


4 yorum

 1. memet

  ikinci dereceden bacaklarımda yanık izi var bunun icin ne tavsiye edersiniz tesekkurler

 2. burçin

  alnımda fındık büyüklüğünde sekiz seneden beri yanık izi var geçmesini çok istiyorum bunun için birşey tavsiye ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

 3. Anonim

  kaçıncı derece yanık olduğunu bilmiyorum

 4. Anonim

  Benim oglumda ikinci derecede yanigi var kolunda uc ay oldu hala gecmedi ustunde kabarmis ne yapalirim lutfen cevaplayin

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!