Vücut direncini artırmak: Vücut direncini artıran bitkiler, yiyecekler ve besinler

Vücut direncini artırmak: Vücut direncini artıran bitkiler, yiyecekler ve besinler

Vücut direnci nasıl arttırılır, vücut direncini arttırma yolları nelerdir, hangi bitkiler vücut direncini arttırır? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu vücut direnci düşmesi durumları için bitkisel kuru karanfil kürü formülü..


Vücut direncini artırmak için bitkisel çay

Taze demlenmiş 1 bardak çay içerisine 10-15 tane kuru karanfil ilave edilir ve 3-4 dakika demlenmesi beklendikten sonra çay yudum yudum içilir. Şeker ilave edilmezse kür daha etkili sonuçlar verir.

Çay içilirken ağza gelen karanfil tanelerini dişlerin arasında hafifçe ezerek emmek faydalıdır. Bu vücut direncini artıran karanfilli çayından günde en fazla 2 bardak içilmelidir ve alışkanlık haline getirilmemelidir. Bu çay sadece vücut direnci düşmesi durumuna bağlı yorgunluk, halsizlik ve stres hallerinde içilmelidir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu çayın oldukça etkili olduğunu söylemektedir.

Bu içerik vücut direncini artırmak için, vücut direncini artırmak, vücut direncinin düşmesi, vücut direnci düşüklüğü, vücut direnci düşüklüğü belirtileri, vücut direncini artıran ilaçlar, vucut direncini artiran yiyecekler, direnç artırıcı ilaçlar, vücut direncini yükseltmek, ibrahim saraçoğlu vücut direncini artırmak, vücut direncini artıran besinler, vucut direncini arttıran yiyecekler, vücut direncini artıran bitki çayları, direnç artırıcı bitkiler, vucut direncini artıran bitkiler, vucut direncini ne artırır, vücudun direncini artirmak, vücut direncini artıran gıdalar, vücut direncini ne arttırır, direnç arttıran yiyecekler konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 09 Nis 2009 Okunma: 9.475
Benzer yazılar


1 yorum

  1. ali samet ünal

    hocamıza çok teşekkür ederim kendisini televizyonda da izliyorum programlarının devamını bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!