Uykusuzluk için bitki çayı: Sakinleştirici çörekotu çayı

Uykusuzluk için bitki çayı: Sakinleştirici çörekotu çayı

Uyku sorunu olanlar için bitki çayı tarifi. Sakinleştirici bitki çayı. Çörekotu ile uykusuzluk sorununun çözümü. Aşağıda tarifini verdiğimiz çörekotu çayının gevşetici, rahatlatıcı ve sakinleştirici etkileri olmakla birlikte uyku sorunu olanların da rahatça uyumalarına yardımcı olur.

Sakinleştirici ve uykusuzluk için çay tarifi

1 litre kaynatılmış suya 1 limonata bardağı çörekotu tohumu (yeni öğütülmüş) ilave edilir, ağzı kapatılarak 10 dakika demlenir ve süzülür. Gün boyunca birer bardak içilir. İçmeye sabah aç karnına başlanır, son bardak yatmadan 1-2 saat önce içilir.

Bu içerik sakinleştirici bitkiler, sakinleştirici bitki çayları, sakinleştirici çaylar, sakinlestirici bitki cayi, uyku için çay, uykusuzluk için çay, sakinleştirici bitkiler ibrahim saraçoğlu, sakinleştiren bitki çayları, sakinleştirici bitki, sakinleştirici bitkiler nelerdir, sakinleştirici bitkisel çay konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 08 Oca 2011 Okunma: 4.494
Benzer yazılar


Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!