Tüylere bitkisel çözüm: İbrahim Saraçoğlu tüy sorunu için tüy azaltıcı kür ve tüy tedavisi

Tüylere bitkisel çözüm: İbrahim Saraçoğlu tüy sorunu için tüy azaltıcı kür ve tüy tedavisi

Tüy problemi olan kadınlar için Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu tavsiyeli tüy azaltıcı kür tarifi ve tüylere bitkisel çözüm önerisi.. Nane bitkisinin bayanlardaki tüylenme problemi için oldukça etkili olduğunu ve nanenin tüy azaltıcı faydası olduğunu belirten Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu öncelikle tüylenme nedeninin doktora danışılarak öğrenilmesi gerektiğini söylüyor.


Eğer aşırı tüylenme nedeni östrojen hormonu azlığı veya testosteron hormonu fazlalığı ise bu durumda taze nanenin tüy azaltıcı etkisinden faydalanılabilir.

Tüy azaltıcı nane kürü hemen hemen 1 aylık sürede sonuç veriyor ve bu sürecin sonunda yapılacak tahlillerde östrojen hormon miktarının arttığını görmek mümkün oluyor. Tabiki bu da tüy azaltıcı ve tüy inceltici etkilere neden oluyor.

Tüy azaltıcı taze nane kürü

Tüy sorunu olan kadınlar bir ay süresince öğlenleri ve akşamları yemeklerden 10 dakika kadar önce bir tutam taze nane tüketmeliler. Tüy probleminin seyrine göre bu tüy kürünü kullanmaya devam edilebilir.

Bu içerik tüy azaltıcı bitkiler, tüy azaltıcı bitkisel çözümler, ibrahim saraçoğlu tüy dökücü kür, tüyleri azaltan bitkiler, bitkisel tüy dökücü, tüy azaltan bitkiler, ibrahim saraçoğlu tüy azaltıcı kür, bitkisel tüy azaltıcı, tüy azaltıcı kür, tüy azaltıcı doğal yöntemler, TÜY SORUNUNA KESİN ÇÖZÜM, tüy dökücü bitkisel çözüm, tüy dökücü kür, tüy azaltıcı kürler, tüy azaltıcı bitkisel yöntemler, tüy sorunu, kılları azaltan bitkiler, kıl azaltıcı bitkiler, nane kürünü deneyenler, tüy sorununa bitkisel çözüm konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 20 Şub 2009 Okunma: 110.493
Benzer yazılar


69 yorum

 1. zuhal

  benimde sorunum tüylenme epılasyonada gidiyorum bir faydasi olmadı cok kanamam oluyor acaba ondan olabilirmi

 2. hasret

  benimde tuy sorunum var hemde asiri kokten cozum ariyorum

 3. Seval

  Ben 7 aydır bioder kullanıyorum en ufak faydasını göremedim kesinlikle tavsiye etmiyorum ne azalma ne gecikme var hiç bir halta yaramaz lazer tedavilerinin de cilt kanserini %60 tetiklediğini duydum kesin çözümü yok mu şöyle etkili bir kür diğerlerinin hepsini denedim fayda etmedi bende hormon bozukluğu var aşırı değil ama nefret ediyorum.

 4. gönül

  tüylenme sorununa kökten çözüm derman ana bitkisel setlerini tavsiye edebilirim inşaallah faydasını görürsünüz .

 5. yasemin

  bu kür saçları azaltır mı..

 6. ece

  siz siz olun doğal halinizle kalın nasıl yaratılmışsanız.biri sizi beğenecekse de doğal güzelliğinizle beğensin ki zaten her insanın doğal bir güzelliği vardır…

 7. yasemin

  taze nane deneyip fayda gören var mı? ayrıca tamam doğal güzellikte kalmak güzel de bir kadının yüzünde erkek gibi tüylerinin olması hiç hoş değil bence kimse yüzünde bıyık sakalları olan biriyle olmak istemez

 8. eda

  peki her mevsim taze naneyi nereden bulacagız bu kesin bir cözüm olursa duacınızım

 9. yasemin

  karınca yağını duymuştum ama nekadar etkili bilemiyorum

 10. yasemin

  karınca yağıda kullanılıyor tüyleri azaltmak için

 11. fadile

  cildim çok hassas epilasyon ağda derimi de de alıyor, bana ne önerirsiniz?

 12. damla61

  kanamam çok oluyor diyen arkadaşım aman dikkat sende hormon bozukluğu olabilir doktora git eğer hormon bozukluğun varsa tedavi ol tedavi olmazsan epilasyonun hiçbir faydası olmaz hem zaten tedavi olursan tüylerin azalır….

 13. ercanly

  bu tüy dökücü kürler cilt bölgelerine ygulanmadığı için acaba tükettiğimizde saçımız da dökülür mü ?

 14. melek

  gerçekten nane kürünün bi faydası var mı kullanan lütfen cevap yazsın

 15. ecemnaz

  ya arkadaşlar karınca yağını tüylü olan bölgeyemi sürecez yorumuzu bekliyorum

 16. özge

  karınca yagını ben kullandım hiç faydasını göremedim. ne kadar kullanılması gerekiyor bilmiyorum ama 4-5 şişe kullandım galiba. bioder almayı düşünüyordum ama bu yazılanlardan sonra tereddütte kaldım. şu nane kürünü kullanan yok mu kızlar?

 17. sultan

  Acaba gerçekten nane kürü işe yarıyormu birde ne kadar zaman kullanacağız.cevab bekliyorum

 18. ferda

  Bendede asiri tuylenme var artik biktim 

 19. ferda

  Esimden utaniyorum ama yapcak bisey yok her yolu denedm olmadi ama nane kurunu uygulayabilirim

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!