Toksin nasıl atılır? İbrahim Saraçoğlu toksin atıcı bitkiler ve bitki çayı

Toksin nasıl atılır? İbrahim Saraçoğlu toksin atıcı bitkiler ve bitki çayı

Toksin atmak için ve zayıflamak için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, lahana ile aşağıdaki tarife göre hazırlanan, bitki çayının içilmesinin yararlı olacağını belirtmektedir.

Kaynamakta olan 750 ml suyun içerisine 4-5 tane beyaz lahana yaprağı, parçalanmadan, atılır. Tencerenin ağzı kapatılarak kısık ateşte 7 dakika süresince lahana yaprakları haşlanır.


Damak tadının hoş olması veya içiminin kolay olması maksadıyla kürün için asla yabancı maddeler karıştırılmamalıdır. Hazırlanan toksin atıcı ve zayıflama kürü aşağıdaki kurallara uyularak tüketilir.

Beyaz lahana kürünün uygulanışı

İlk 5 gün her gün, sabahları ve akşamları birer su bardağı, ikinci hafta her gün birer su bardağı, üçüncü hafta 2 günde bir 1 su bardağı, dördüncü hafta 3 günde bir 1 su bardağı, beşinci hafta 7 günde bir 1 su bardağı içilir. Altıncı hafta hiç içilmez. Yedinci hafta ise sadece 1 su bardağı kadar içilir. Yemeklerden 1 saat kadar önce veya 2 saat kadar sonra içilmesine dikkat edilmelidir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu beyaz lahana kürünün hem zayıflamak, hem toksin atmak, hem de kansere karşı koruyucu özellikleri olduğuna vurgu yapmıştır.

Bu içerik toksin nasıl atılır, toksin atıcı bitkiler, ibrahim saraçoğlu, ibrahim saraoglu, toksinler nasıl atılır, ibrahim saraçoğlu sitesi, toksin atıcı bitki çayları, vucuttaki toksinleri nasıl atarız, saracoglu kürleri, Toksın atıcı cay, toksin attırıcı bitkiler, toksinleri nasıl atarız, toksin atıcı çaylar, ibrahim sara?o?lu, toksin attırıcı çay, toksin nasıl atılır ibrahim saraçoğlu, toksin atıcı maddeler, ibrahim saraçoğlu resmi web sitesi, ibrahim saraçoğlu toksin atıcı bitkiler, ibrahim saraolu sitesi konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 12 Mar 2010 Okunma: 22.130
Benzer yazılar


Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!