Tırnak güçlendirici kür: Suna Dumankaya tırnak güçlenmesi için krem formülü

Tırnak güçlendirici kür: Suna Dumankaya tırnak güçlenmesi için krem formülü

Zayıf tırnaklar ve çabuk kırılan tırnaklar için Suna Dumankaya tavsiyeli tırnak güçlendirici krem formülü.. Suna Dumankaya tırnak güçlenmesi için aşağıdaki kürü önermektedir.


Kullanılacak malzemeler: 1 bardak sıcak su, 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve yarım limonun suyu.

Tırnak güçlendirici krem formülü: 1 bardak kadar sıcak suyun içerisine yarım limonun suyu ve 1 tatlı kaşığı zeytinyağı karıştırılır ve hazırlanan bu krem tırnaklara sürülüp bir müddet böylece bekletilir.

Bu içerik tırnak güçlendirici, tırnakların güçlenmesi için, tırnak güçlendirme, tırnak güçlendirici kür, zayıf tırnaklar nasıl güçlenir, tırnaklar nasıl güçlendirilir, tırnak güçlendirici formül, tırnak nasıl güçlenir, tırnak güçlendiriciler, tırnaklar nasıl güçlenir, tırnakların güçlenmesi için ne yapmalı, tırnakları ne güçlendirir, tırnak nasıl güçlendirilir, tırnak güçlenmesi için, tırnakların güçlenmesi için ne yapılmalı, tırnakların güçlenmesi, tırnak güçlendirici bitkisel, tırnak güçlenmesi, tırnak güçlendirici bitkiler, suna dumankaya tırnak güçlendirici konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 12 Mar 2009 Okunma: 13.959
Benzer yazılar


6 yorum

 1. hadise

  tırnaklar yemezsek güçlenir

 2. özgür

  gözlerim herzaman kanlanıyor

 3. sevde

  ben kullanmaya başlayacam

 4. Anonim

  gerçekten bu işe yarıyosa süper

 5. azeri

  bu karisimi ne kadar zaman kullanmaliyiz ve etkisi ne zaman gorulur?simdiden tskkr

 6. esra

  tirnagimin üstu kabuk kabuk atıyo soyuluyo ne yapmam lazım

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!