Suna Dumankaya varis formülleri: Suna Dumankaya varis tedavisi için kür tarifleri

Suna Dumankaya varis formülleri: Suna Dumankaya varis tedavisi için kür tarifleri

Varis için bitkisel kürler, varis şikayeti olanlar için 2 farklı Suna Dumankaya varis tedavisi kürü tarifi.. Varis için bitkisel çözümler, doğal tedavi yöntemleri ve Dumankaya varis formülleri..


Suna Dumankaya varis tedavisi için kür 1

Bir bardak su içerisine 5 damla elma sirkesi ve 20 damla at kestanesi şurubu damlatılır ve hazırlanan bu varis kürü içilir.

Suna Dumankaya varis tedavisi için kür 2

Sayın Dumankaya içerisinde bol miktarda vitamin bulunan ve unutkanlığa da yararlı olan kivinin mevsiminde sık sık tüketilmesi gerektiğini belirtiyor. Ayrıca, Suna Dumankaya doğal varis tedavisi için mevsiminde düzenli bir biçimde olmak şartıyla her gün 3 tane kivi yenmesinin yararlı olacağını söylüyor.

Bacaklardaki sarkmalar için Sayın Dumankaya, sıcak suda tuz eritilmesini ve bu karışımla ıslatılan havlunun sarkma olan bölgede 15 dakika kadar bekletilmesini öneriyor.

Bu içerik bitkisel varis tedavisi, varis tedavisi bitkisel çözüm, suna dumankaya varis tedavisi, varis için bitkisel çözüm, ender saraç varis tedavisi, varis bitkisel tedavi, varis için bitkisel tedavi, varis tedavisinde bitkisel çözüm, varis tedavisi bitkisel, suna dumankaya varis, varis kürü, varisin bitkisel tedavisi, ibrahim saraçoğlu varis tedavisi, ibrahim saraçoğlu varis, ibrahim saraçoğlu varis kürü, varis için kür, varis bitkisel tedavi yöntemleri, suna dumankaya varis kremi, varis doğal tedavisi, doğal varis tedavisi konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 21 Şub 2009 Okunma: 16.550
Benzer yazılar


2 yorum

  1. DERYA

    PEKİ HAMİLE OLAN Bİ KİŞİ İÇEBİLİRMİ

  2. latife

    bacakları sıkılaştırmak için yapılan tuzlu su sarkık olan her bölgemiz için geçerlimi birde hangi günler uygulanacak şimdiden teşekkürler.

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!