Suna Dumankaya selülit kremi, selülit formülü ve masajı

Suan Dumankaya selülit kremi ve masajı formülü.. Güzellik ve şifalı bitkiler uzmanı olan Suna Dumankaya selülit nedenleri olarak sigara, alkol, yanlış beslenme, birden kilo almak ya da birden zayıflamak, hormonlu gıdalar ve dolaşım bozukluğunu gösteriyor.

Suna Dumankaya ayrıca selülit nedenlerinin sadece yukarıda sayılanlardan ibaret olmadığını ve daha pek çok sebebin olduğunu belirtiyor.

Selülitlerden kurtulmak için aşağıdaki Suna Dumankaya selülit kremi ve formülünün uygulanmasının yanı sıra selülit şikayeti olanların sigara ve alkol içmemeleri, düzenli olarak egzersizler yapmaları, fastfood olarak adlandırılan yiyeceklerden uzak durmaları, tuz, şeker ve hayvansal yağları fazla tüketmemeleri ve bol bol su içmeleri tavsiye ediliyor.

Suna Dumankaya selülit kremi tarifi , selülit formülü ve selülit masajı

1 kase deniz tuzu, 1 kase susam yağı, 10 damla biberiye yağı, 10 damla okaliptus yağı ve 10 damla funda yağı uygun bir kap içerisinde karıştılır. Öncelikle yağa batırılan eller daha sonra tuza batırılır ve ardından selülitli bölgelere peeling yapılır. Peeling işleminden sonra ise selülitli bölgeye sıcak havlu sarılarak 15 dakika böylece beklenir. 15 dakika sonra duş alınıp, duşun ardından aromatik yağlar ile selülitli bölgeye masaj yapılır.

Bu içerik suna dumankaya selülit kremi, suna dumankaya selülit, suna dumankaya selülit kremi tarifi, suna dumankaya selülit maskesi, suna dumankaya selülit formülü, selülit suna dumankaya, selülit kremi suna dumankaya, suna dumankayadan selülit kremi konularını barındırır.
Okunma: 10.226

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. melisa 18 Mayıs 2010 @ 11:38

    Selülitlerime yönelik olarak Deracine kullanımı yapıyorum.2 ay kadar bir süredir kullanım yapıyorum ve sonuçlarından çok memnunum.Cildim daha sıkı,canlı bir görünüme sahip olurken,cildimdeki portakal görünümlerinde azalmaların meydana geldiğini gözlemleyebiliyorum.Ayrıca selülit sorunu yaşayan herkesin kullanımı öneririm.

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.