Suna Dumankaya nasır tedavisi ve tırnak batması tedavisi için bitkisel çözüm

Suna Dumankaya nasır tedavisi ve tırnak batması tedavisi için bitkisel çözüm

Suna Dumankaya nasır formülü ve Suna Dumankaya tırnak batması tedavisi için bitkisel çözüm önerisi, doğal ilaç.. Nasır için ve tırnak batması için ev yapımı krem formülü isteyenler için Suna Dumankaya aşağıdaki kür tarifini önermektedir.


Nasıra bitkisel çözüm ve tırnak batmasına bitkisel çözüm

1 fincan kadar zeytinyağı uygun bir cezvede iyice ısıtılıp ocaktan alınır. 1 fındık büyüklüğündeki balmumu ısıtılmış zeytinyağının içine karıştırılarak eritilir ve ılıkken bir cam kavanoz içerisine konur. Nasırlı olan veya tırnak batması tedavisi gerektiren eller ya da ayaklar 10 dakika kadar sıcak su içinde bekletikden sonra nasırlı bölgeye veya tırnak batması olan bölgeye bu bitkisel karışım bolca sürülüp gazlı bez ile sarılır. Sorunlu bölge gazlı bezle sarıldıktan sonra böylece sabaha kadar bekletilir. Sabah gazlı bez açıldığında nasır ya da tırnak batması olan bölgenin yumuşadığını göreceksiniz.

Soğuk yerde saklanması gereken, Suna Dumankaya tavsiyeli bu nasır kremi ve tırnak batması tedavisi kremi, problemli bölge iyileşinceye kadar yukarıdaki tarife uygun bir biçimde kullanılmaya devam edilmelidir.

Bu içerik tırnak batması ilaç, tırnak batmasına bitkisel çözüm, tırnak batmasına ne iyi gelir, nasır kremi, nasıra bitkisel çözüm, tırnak batması bitkisel tedavi, tırnak batması bitkisel çözüm, tırnak batması tedavisi bitkisel, nasır için bitkisel çözümler, nasır bıtkısel tedavı, tırnak batması bitkisel tedavisi, Nasır için bitkisel tedavi, nasır için bitkisel çözüm, bitkisel nasır tedavisi, tırnak batması doğal tedavi, doğal nasır tedavisi, tırnak batmasına çözüm, tırnak batmasına doğal çözüm, tırnak batması için krem, nasır bitkisel çözüm konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 12 Mar 2009 Okunma: 35.925
Benzer yazılar


16 yorum

 1. semra

  kesin çözümmü geçiyomu

 2. ali

  arkadaşlar deneyen varmı geçmişmi bende de tırnak batması var denemeyi düşünüyorum

 3. nalan

  valla geçmio, hastanede çekiyorlar tırnağı sonra:((( ben yaşadım

 4. karamelek

  tırnagım çok batıyor bunu nasıl yapabilirimde bundan kurtulurum ama çok acıyor birde apse yapmış

 5. ilhan

  Ayak baş parmağımı 2 hafta kadar önce sert bir cisme çarptım daha sonra tırnağımda morarma olduğu farkettim ve şuanda basınç uygaladığımda çok şiddetli ağrı oluyor yürüyüşümü bile değiştiriyor önerdiğniz tedaviyi uygalamamın faydası olurmu..?

 6. öznur

  tırnak yumuşasa ne olacakkki…önemli olan tırnagın sorunlu olan yatagı degilmi.

 7. osman

  benim berbat acıyo ben yaparım ama acısı geçiyomu veya tekrarlıyor mu

 8. engin

  benim ayak tırnaklarımda batma var geçiriyomu peki

 9. eda

  ben aylardır çekiyorum keten tohumu ile sütü kaynattım soğuncaya kadar bekledim saat başı sürdüm eti küçülttü çok iyi geldi tırnağın sökülcek dediler kabus gibi deneyin görün

 10. selin

  arkadaşlar çörek otu yağını size tavsiye ediyom her gun surun tırnaga yumuşatıyo iyi geliyo ağrıyı kesiyo benimde eşimde vardı geçti çok şukur benden söylemesi geçmiş olsun

 11. melike

  bendede tırnak batması var acaba iyi geliyormu

 12. tkse

  eda tesekkurler ben de dedigini arıyordum nette. gecmis olsn

 13. ali

  herkese selam benim ayak bas parmaklarım yanlıs tırnak kesilme nedeniyle batıyor hangi tedavi iyl gelir.tsklerrrr.

 14. ece

  arkadaşlar ne geciriyo biliyomusunuz batticon alın ezzaneden onu alırken yara bandı ve gazlı bez alın eve geldinizde kremi 2 kez sürün ve üstüne biraz gazlı bez yapıştırarak bantla kapatın bunu 1 ay uygılayın şişlik inerek bitiyo…

 15. elif

  Uff ben bi kere cektirdim sonra tirnak kenarlarini kestirdim yaktirdim her gun pansuman yapiyorum temizliyorum yarayi hic bir faydasini gormuyorum antibiyotikli pomatta kullaniyorum ama yok gecmiyo iste

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!