Suna Dumankaya maskeleri: Hassas cilt maskeleri tarifleri, hassas ciltlerin bakımı

Suna Dumankaya maskeleri: Hassas cilt maskeleri tarifleri, hassas ciltlerin bakımı

Suna Dumankaya hassas ciltler için maske tarifleri.. Hassas ciltlere maske formülleri ve Suna Dumankaya’dan hassas ciltler için öneriler..


Suna Dumankaya hassas ciltler için maske tarifi 1

Yarım muz iyice ezilir ve içine 1 tatlı kaşığı bal ile 1 çorba kaşığı süt ilave edilir. Başta göz çevresi olmak üzere cilde sürülüp yaklaşık 20 dakika kadar bekletildikten sonra suyla cilt durulanır.

Suna Dumankaya hassas cilt maskesi tarifi 2

Yarım kahve fincanı kadar nar suyu, 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 tatlı kaşığı polen tozu karıştırılıp cilde sürülür. Bu, hassas cilt maskesi cilt üzerinde 20 dakika bekletildikten sonra suyla durulanır.

Güzellik Uzmanı Suna Dumankaya bu cilt maskesi formülünün yaşlı ve yorgun ciltlerin hassas bakımı açısından faydalı olduğunu ve hücre zarlarına esneklik kazandırdığını belirtmektedir.

Bu içerik kahve maskesi suna dumankaya, suna dumankaya hassas cilt bakımı, hassas cilt maskeleri, suna dumankaya kahve maskesi, hassas ciltler için maske, suna dumankaya kahve maskesi tarifi, kahve maskesi tarifi, türk kahvesi maskesi konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 21 Mar 2009 Okunma: 5.523
Benzer yazılar


Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!