Suna Dumankaya gözaltı kremi ve gözaltı kırışıklıkları, çizgileri ile göz çevresi için formüller

Gözaltı kırışıklıkları ve çizgileri için göz çevresi kremi tarifi. Suna Dumankaya gözaltı kırışıkları olanlar için aşağıdaki kür tariflerini önermektedir.

Suna Dumankaya gözaltı kremi formülü 1

1 çay kaşığı arı sütü, 1 damla buğday yağı, 1 ampul E vitamini ile 2 damla kadar kayısı yağı karıştırılıp serin bir yerde beklekletilir. Bu gözaltı kırışıklıkları kremi ile göz çevresine dışarıdan içeriye doğru masaj yapılır. Bu gözaltı kremi 5 gün boyunca soğuk yerde bozulmadan kalabilir ve 5 gün boyunca sürülmelidir.

Suna Dumankaya göz çevresi ve gözaltı kırışıklıkları formülü 2

1 yumurtanın sarısı, çeyrek limonun suyu ve kaliteli zeytin yağından 1 yemek kaşığı kadarı iyice karıştırılır. Bu krem, yarım saat dinlenmesi için bekletilir. Daha sonra, hazırlanan gözaltı kırışıklıkları kremi kırışıklıkların olduğu bölgelere sürülüp 1 saat bekletilir. En son ise ılık su ile krem ciltten temizlenir.

Bu içerik göz altı çizgileri nasıl geçer, suna dumankaya göz altı kremi, göz altı çizgilerine bitkisel çözüm, gozaltı cızgılerıne bıtkısel cozum, göz altı çizgileri, suna dumankaya göz altı çizgileri, gözaltı çizgileri, suna dumankaya göz çevresi kremi, suna dumankaya arı sütü, Göz altı çizgileri nasıl gider, göz altı çizgilerine doğal çözüm, suna dumankaya gözaltı kremi, göz altı çizgisi nasıl geçer, göz altı çizgilerine ne iyi gelir, göz altı çizgileri nasıl giderilir, göz çevresi kremi suna dumankaya, gozalti cizgileri nasil gecer, suna dumankaya göz çevresi bakımı, göz çevresi kırışıklıkları için krem, göz altındaki çizgiler nasıl geçer konularını barındırır.
Okunma: 14.292

Benzer İçerikler

4 Yorum

 1. gül 11 Nisan 2009 @ 13:24

  bu ikinci tarifin ne kadar saklanabildiği ve kaç günde bir kullanılması gerektiğiyle ilgili bilgi verebilir misiniz

 2. dilek 05 Ekim 2009 @ 00:36

  tarifler yeterince açıklayıcı değil bu kremler nekadar aralıklarla kullanılacak hergün mü haftadamı aydamı belirtilmemiş 1 ci formülde krem sürüldükten sonra temizlenecekmi 2 ci formül kullanma süresi ve krem saklanabilirmi belli değil yanlış kullanmayalım aydınlatın lütfen

 3. duygu 18 Şubat 2010 @ 07:17

  ikinci tarifi kaç gün kullanacagımız ve ne kadar saklayacagımız hakında bilgi verirmisinizlütfen bu verdiginiz tarif evde sıksık kullanllan malzemelerden.teşekkürler

 4. Anonim 16 Ocak 2011 @ 23:35

  benim göz çevremde aşırı kırışma var ve evde kullanılan malzemelerle ne yapabilirim krem almak istemiyorum farklı sonuçlar çıkarabilir diye lütfen ayrıntılı yazarsanız sevinirim kullanma olarak teşekkürler.

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.