Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu selülit tedavisi kürü

“Selülitlerden nasıl kurtulurum, selülit için şifalı bitkiler hangileridir” diyenlere Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu lahana kürünü önermektedir. Selülit için etkili olan beyaz lahana kürü aşağıdaki gibi hazırlanmaktadır.

Selülit tedavisi için beyaz lahana kürü

Kaynamakta olan yarım litre suyun içerisine 3-4 tane beyaz lahana yaprağı ilave edilir ve kısık ateşte, ağzı kapalı olarak, 15 dakika kaynatılıp haşlanır. Tadının daha güzel olması için lahana kürünün içine kesinlikle şeker vb yabancı maddeler karıştırılmamalıdır.

Bu kürden sabahları ve akşamlar ister aç karnına ister tok karnına 1 su bardağı kadar içilir. Her 3 günde bir, 3 gün ara verilerek, selülit kürü toplam 21 gün boyunca içilecek biçimde uygulanır. 21 gün tamamlandıktan sonra 21 gün küre ara verilir. Aradan sonra, yalnızca haftada 1 gün, sabah ve akşamları birer su bardağı içilerek, selülitlerden kurtuluncaya kadar haftalık küre devam edilir.

Bu içerik ibrahim saracoglu selulit kuru, ibrahim saraçoğlu selülit tedavisi, ibrahim saracoglu selülit, selülit kürü, selülit kürü ibrahim saraçoğlu, ibrahim saraçoğlu selülit kürleri, ibrahim saraçoğlu selülit sabunu, selülit sabunu ibrahim saraçoğlu, saraçoğlu selülit kürü, selulıt kurlerı, selülit tedavisi ahmet maranki konularını barındırır.
Okunma: 15.085

Benzer İçerikler

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.