Öksürük için öneriler ve öksürük kesen bitkiler

Öksürük için öneriler ve öksürük kesen bitkiler

Öksürük nasıl geçer, hangi bitkiler ve otlar iyi gelir, bitkisel tedavisi için uzmanlar neler tavsiye ediyor? Öksürüğe doğal çözümler için önerileri ve öksürük kesici bitkiler, çaylar..


Uzmanlar öksürük tedavisi için her gün 2-3 defa meyankökü çiğnemenin faydalı olduğunu belirtiyor. Ayrıca öksürük kesen bitkiler olarak zencefil, kekik ve alerjik olmayan öksürükte karabiberin yararlı olduğunu söyleyen uzmanlar, kuşburnu, ısırgan, şahtere ve hisbiscus çaylarını da öksürük kesici olarak tavsiye ediyor.

Öksürük tedavisi için bir başka pratik yöntemin de kaynatılmış salep üstüne zencefil ekilip içilmesi olduğunu belirten uzmanlar bu yöntemin her türlü öksürüğe faydalı olduğunu söylemektedirler.

Bu içerik öksürük kesici bitkiler, öksürüğü kesen bitkiler, öksürük kesen bitkiler, öksürüğü kesen şeyler, alerjik öksürük nasıl geçer, ibrahim saraçoğlu öksürük kürü, ibrahim saraçoglu öksürük tedavisi, bitkisel öksürük kesici, oksurugu kesen, öksürük kesici bitki, öksürüğü kesen şifalı bitkiler, öksürüğe ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu, öksürük kesici bitkisel ilaçlar, öksürüğü kesen bitki, öksürük kesici şifalı bitkiler, öksürük kesen şeyler, öksürük kesen şifalı bitkiler, öksürük nasıl geçer ibrahim saraçoğlu, öksürüğü kesen bitkisel ilaçlar, ibrahim saraçoğlu öksürük konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 07 Mar 2009 Okunma: 31.126
Benzer yazılar


14 yorum

 1. tuğba

  önerileriniz çok güzel ama tam bilgiye ulaşamıyorum

 2. çetin

  slm sie bir sorum olacak kulağımda iltahap var hiçbir ilaç geçirmiyor bana hangi bitkiyi önerirsiniz teşekkürler

 3. handan

  merhaba hocam bir sorum olacak bende adet düzensizliği var ilaç kullanarak bir tane çocuğum var ikinciyi düşünüyorum bana hangi bitkisel kürü önerirsiniz

 4. nurseda

  dedikleriniz için teşekkürler fakat ben konyada yaşıyorum ve öksürük için tavsiye ettiğiniz bitkiyi bulamadım.başka önericeğiniz bitki varmı teşekkürler

 5. ece

  slm hocam sivilcelerim çok fazla bunun için ne yapmam gerek lütfen yardımcı olun ne öneriyorsunuz bana

 6. unjust_girl

  hocam çok öksürüyorum başka öneriniz var mı?

 7. unjust_girl

  gece ateşleniyorum neden?

 8. canan

  çok güzel seyler öneriyorsunuz bravo valla boğaz ağrım vardı geçti

 9. gül

  slm hocam 4 aylık bebeğim var ve yaklaşık 2 haftadır öksürüğü var doktorlar ilaç tavsiye etmediğinden ıhlamır kullanıyorum ama öksürük dahada artı ne tür bitki tavsiye edebilirsiniz acil..

 10. batuhan

  hocam çok öksürüyorum bildiğiniz sizin ya da yorum yapanların bir çözümü varmı?

 11. zeynep

  hocam meyankökünü bebegime nasıl verebilirim bebegim bir yaşında şimdiden teşekkür ederim

 12. Osman

  yazılan kür açıklamalı değil. anlaşılmıyor. teşekkürler.

 13. serpil

  çocugum bir haftadır öksürüyor 6 yaşında ilaç kulandık ama yinede geçmedi ne önerirsiniz teşekkür ederim hocam

 14. mert

  oğluma astım teşhisi konuldu ilaç kullanmasına rağmen öksürüğü hala kesilmedi siz ne tavsiye edersiniz teşekkür ederim hocam

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!