Koltuk altı kararması için Suna Dumankaya formülü

Koltuk altı kararması için krem yapımı. Suna Dumankaya koltuk altı kararması çözümü. Koltuk altı kararması nasıl geçer? Koltuk altlarınızın kararmasından şikayetçiyseniz aşağıdaki Suna Dumankaya tavsiyeli bitkisel formülü deneyebilirsiniz.

Gerekli malzemeler: 1 çay kaşığı elma suyu, 1 çay kaşığı limon suyu ve 1 çay kaşığı vazelin.

Koltuk altı kreminin hazırlanması ve uygulanması: Yukarıda sayılan limon suyu, elma suyu ve vazelini karıştırdıktan sonra koltuk altınıza sürün. Kuruması için yeterince bekleyin. Koltuk altı bölgesindeki bu krem kuruduktan sonra bölgeyi yıkayarak kremden arındırın ve bebek pudrası sürün. Bu formülü koltuk altı kararmalarınız geçinceye kadar her gün tekrarlayın.

Bu içerik bikini bölgesi kararması, koltuk altı siyahlığı nasıl geçer, suna dumankaya koltuk altı kararması, suna dumankaya bikini bölgesi kararması, koltuk altı sıyahlıgı nasıl gıderılır, koltuk altındaki siyahlık nasıl geçirilebilir, bikini bölgesi kararması suna dumankaya, bikini bölgesi kararması nasıl geçer, koltuk altı kararması nasıl geçer suna dumankaya, bıyık bölgesinde kararma nasıl geçer, koltuk alti kararmasi, bikini bölgesindeki kararma nasıl geçer, vajina kararması nasıl geçer, koltuk altı siyahlığı, koltuk altı ve genital bölge kararması, bıyık bölgesindeki kararma konularını barındırır.
Okunma: 24.227

Benzer İçerikler

2 Yorum

  1. elif 28 Kasım 2010 @ 16:58

    bu kürü genital bölge kararmaları içinde uygulayabilirmiyiz ?

  2. b.b 25 Ocak 2011 @ 15:02

    hiç bunlarla uğraşmayın tretin yada eritratin krem alın normalde bunlar sivilce kremleridir ama cilt soyucu özellikleri vardır.benim hem bikini hemde koltuklatı bölgesinde aşırı kararma vardı bu kremi sürdüm bütün derisini soydu ve beyaz bir deri çıktı bir zaman sonra tabi ben biraz acemi olunca ilk başta fazla ve sık sürmüşüm o nedenle kızardı çok acı çektim siz bir gün sürün bir gün sürmeyin ve az sürün sonuş süper bu formülü başka yerde okumayabilirsiniz çünkü bu kremi sivilce ve leke için veriyorlar bende yüzün derisini soya orayı soyar siyahlık gider diye düşündüm ve doğru çıktı mutluyum.

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.