Kolay hazırlanan kuvvet macunu ve kuvvet şurubu tarifi

Kolay hazırlanan kuvvet macunu ve kuvvet şurubu tarifi

Bitkisel tedavi ve güzellik uzmanı olan Suna Dumankaya iştahsızlık, halsizlik ve bitkinlik şikayeti olanlara, evde kolayca hazırlanabilinen, aşağıdaki kuvvet macunu formülünü önermektedir.


Suna Dumankaya bitkinlik ve halsizlik için 1 adet turpun suyunun sıkılmasını ve sıkılmış bu turp suyu içerisine 1 tatlı kaşığı süzme bal ile 1 çay kaşığı tarçın karıştırılmasını; hazırlanan bu kuvvet macunundan yudum yudum içilmesini tavsiye ediyor. Bu kuvvet şurubuna ek olarak Suna Dumankaya, salatalarda ve yemeklerde de turp tüketilmesinin halsizlik için faydalı olacağını belirtiyor.

Bu içerik kuvvet macunu tarifi, kuvvet macunu nasıl yapılır, kuvvet macunu, padişah macunu nasıl yapılır, kuvvet macunu yapımı, kuvvet macunu tarifleri, padişah macunu tarifi, kuvvet macunu yapılışı, ibrahim saraçoğlu kuvvet macunu, kuvvet macunu hazırlanışı, padişah macunu ibrahim saraçoğlu, kuvvet macunu nasıl hazırlanır, ibrahim saraçoğlu padişah macunu tarifi, enkolay biimde erkekler iin en kolay glisengsiz kuvvet macunu yapm nasl hazrlanr, evde yapılabilecek kuvvet macunu, enkolay erkekler için kuvvet macunu yapımı nasıl olur konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 21 Şub 2009 Okunma: 10.495
Benzer yazılar


3 yorum

  1. ruzgar

    hocam cinsel gucu artıracağım ne yapayım

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!