Kilo almanın yolları: Kilo alma yöntemleri ve kilo aldırıcı formül

Kilo alma ve kilo almanın yolları, “kilo almak istiyorum” diyenlere uzmanlardan kilo alma yöntemleri, zayıf kişilere önerileri ve kilo aldırıcı formül..Uzmanlar zayıflığın da şişmanlık gibi vücut sağlığı için istenmeyen bir durumun olduğunu, zayıf kişilerin vücut direncinin düşük olduğunu ve bu sebeple bazı hastalıklara daha kolay yakalandıklarını belirtiyor.

Zayıf olan ve kilo almak isteyen kişilere uzmanlar aşağıdaki siyah üzüm kürü formülünü düzenli olarak uygulamalarını tavsiye ediyor. “Ben de kilo almak istiyorum” diyorsanız işte sizekilo alma yöntemleri..

Kilo alma yöntemleri: Kkilo aldırıcı formül

250 gram kuru siyah üzüm içerisine 1 çay kaşığı kadar kına kına ile 1 tutam pelin otu ilave edilir.

( Burda okuyucularımız karıştırmasınlar, kına kına başka bir bitkidir, bildiğimiz kına değildir. Kına kına bitkisini merak edenler buraya tıklasınlar: Kına kına)

Bu karışım et makinesinde çekilip 3 litre su içerisine karıştırılır. Ardından, yarı suyu gidinceye kadar bu kür kaynatılır. Tülbent ile bu kür süzülüp (süzülmüş üzüm suyu başka bir kaba alınır) kalan posası ikinci kez 3 litre su içerisine karıştırılır ve tekrar yarı suyu gidinceye kadar kaynatılır. Bu üzüm suyu da tülbent ile süzüldükten sonra ilk başta elde edilen üzüm suyu ile karıştırılır ve bu karışıma bir miktar şeker ilave edilir.

Sabahtan ikindi vaktine değin bol bol bu üzüm küründen içilir. Su içilmemelidir, ikindiden sonra susuz kalınır. Akşamdan sonra bol bol yoğurt yenmelidir. Gece yarısı içine bal ilave edilmiş süt içilir. Uzmanlar bu terkipin asla bırakılmamasını söylüyor. Sabahları ise kahvaltıda çay yerine sebze ve meyve suları içilmelidir.

Suna Dumankaya’nın kilo aldırıcı bitkisel formülü için tıklayın: Suna Dumankaya kilo alma formülü

Bu içerik kilo almanın yolları, kilo alma yöntemleri, kilo almanın bitkisel yolları, kilo almanın doğal yolları, kilo aldırıcı bitkiler, kilo aldırıcı iğne, kilo alma formülleri, hızlı kilo almanın yolları, kilo almanın formülleri, kilo alma kürü, bitkisel kilo alma yöntemleri, doğal kilo alma yöntemleri, kilo aldırıcı karışımlar, bitkisel kilo almanın yolları, kilo alma yolları, kilo aldırıcı formüller, kilo aldıran bitkiler, kilo alma kürleri, kilo almak için bitkisel karışım, kilo almanın yolları bitkisel konularını barındırır.
Okunma: 184.448

Benzer İçerikler

301 Yorum

  1. ilknur 05 Haziran 2014 @ 13:32

    Kilo alamiyorum her seyi denedim! 

1 5 6 7

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.