Kemik güçlendirici: Kemikleri güçlendirmek ve kemik erimesine bitkisel çözüm

Kemik erimesine karşı kemikleri güçlendirmek için Suna Dumankaya kemik güçlendirici kürleri. Bir tencere içinde yumurtalar haşlanır. Bu tarifte yumurtanın içi değil yalnızca kabuğu kullanılmaktadır. Yumurtayı pişirmenizin sebebi kabuktaki mikrobun kırılmasıdır. Kabukların içindeki zar çıkarıldıktan sonra, kabuklar blenderden geçirilir ve un haline getirilir. Her sabah 1 çay kaşığı yutulur ve ardından meyve suyu içilir. Yumurta kabuğu unu, meyve suyu ya da sütün içerisine karıştırılarak da içilebilir.

Menopoz döneminde kemik erimesi için başka bir bitkisel kür

Malzemeler: 1 çorba kaşığı dövülmüş çam sakızı, 1 çorba kaşığı çörek otu (öğütülmüş).

Uygulama: Çam sakızı, öğütülmüş çörek otu ve keçi boynuzu pekmezi bir kase içerisinde karıştırılıp sabah akşam yenir.

Kemikleri güçlendirmek için

Malzemeler: 50 adet limon, 10 adet temiz yıkanmış beyaz yumurta, 25 gram kekik, 25 gram çörek otu, 2,5 kilo çok iyi cins bal.

Uygulama: Limonlar sıkılarak suyu çıkartılır ve yumurtalar 10 gün boyunca limon suyunda, soğuk yerde, cam kavanozda bekletilir. 10 gün sonra açıldığında, yumurtaların kabuklarının süt gibi erimiş olduğu görülür. Jel kıvamına gelmiş olan yumurta akının içinden, sarısı alınıp atılır ve yumurta akı limon suyuyla birlikte karıştırılır. Bu karışımın içine öğütülmüş kekik, çörek otu ve bal katılıp karıştırılır. Soğuk yerde muhafaza ederek her gün 1 kahve fincanı içilir. Kemiklerin güçlenmesini sağlar, vücudun direncini artırır.

Bu içerik kemiklerimizi dişlerimizi güçlendirmek için hangi besinlerden daha çok tüketmeliyiz, kemik erimesi bitkisel, kemik çatlağına ne iyi gelir, kemiklerimizi dişlerimizi güçlendirmek için hangi besinlerden daha çok tüketmeliyiz neden, kemik çatlaklarına ne iyi gelir, kemikleri güçlendirmek, kemik erimesine bitkisel çözüm, kemiklerimizi ve dişlerimizi güçlendirmek için hangi besinlerden daha çok tüketmeliyiz, kemiklerimizi dişlerimizi güçlendirmek için hangi besinlerden tüketmeliyiz, kemık güclendırıcı, kemiklerimizi güçlendirmek için hangi besinlerden daha çok tüketmeliyiz, kemiklerimizi ve dişlerimizi güçlendirmek için hangi besinleri tüketmeliyiz, dişlerimizi ve kemiklerimizi güçlendirmek için ne yemeliyiz, kemikleri dişlerimizi güçlendirmek için hangi besinlerde daha çok tüketmeliyiz neden, kemiklerimizi ve dişlerimizi güçlendirmek için hangi besinlerden tüketmeliyiz, kemik güçlendirici ilaçlar, kemiklerimizi dişlerimizi güçlendirmek için hangi besinleri tüketmeliyiz, kemikleri güçlendiren bitkiler, ibrahim saraçoğlu kemik güçlendirme, kemikleri güçlendirmek için konularını barındırır.
Okunma: 14.756

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Anonim 23 Kasım 2010 @ 02:20

    ben 45 yaşındayım 3 çocuk annesiyim. kemik erimem var. kırma noktasında 3 sene tedavi görüyom. tedaviye sonuc alamadım. ben kemik erimesini nasıl önlerim? annemi de kemik erimesi sonucu kayıp etik. tıp niye bu kadar pasıf kalıyor? yardımlarınıza ihtiyacım var.

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.