Kan temizleme kürü ve kan temizleyici besinler

Kan temizleme kürü ve kan temizleyici besinler

Malzemeler: 950 gram greyfurt suyu, 200 gram  limon suyu, 200 gram portakal suyu ve 200 gram bal.

Uygulama: Greyfurt, limon, portakal suyu ve bal, bir kase içerisinde karıştırılır. Cam kavanoz içerisinde, buzdolabında muhafaza edilir. Saat başı bir su bardağı içilmeli, 3 gün devam edilmelidir. Bir ay boyunca kırmızı etten uzak durulmalı. Yılda bir kere bu kürü yapmak, kanın temizlenmesini sağlayacaktır.

Bu içerik kandaki iltihap nasıl temizlenir, kandaki mikrop nasıl temizlenir, kan temizleme, kandaki mikrobu temizleyen bitkiler, kan temizleyici besinler, kan temizleme kürü, kandaki mikrobu temizleyen meyveler, kan temizleyici yiyecekler, kan temizleyici, kandaki mikropları temizleyen bitkiler, kandaki iltihap nasıl kurutulur, kan temizleme yöntemleri, kan temizleyen besinler, kanı temizlemenin yolları, kandaki mikroba bitkisel çözüm, vucuttaki iltihap nasıl kurutulur, kandaki mikrobun bitkisel tedavisi, kan temizliği, kanın temizlenmesi, kandaki enfeksiyon nasıl temizlenir konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 21 Mar 2010 Okunma: 15.592
Benzer yazılar


Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!