İshal tedavisi: İshal nasıl geçer, ne iyi gelir? İshal için bitkisel tedavi kürü

İshal tedavisi: İshal nasıl geçer, ne iyi gelir? İshal için bitkisel tedavi kürü

İshal nasıl geçer, ishale ne iyi gelir ve hangi bitkiler faydalıdır? İshal için bitkisel tedavi kürü formülü.. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ishal tedavisi için aşağıdaki bitkisel kürü önermektedir.


Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ishal tedavisi için kuru karanfil kürü

Kahvaltıdan 1 saat sonra 7-8 tane karanfil çiğnenmeden 1-2 yudum su ile birlikte yutulur. Akşam yemeğinden 2 saat sonra ise yine 7-8 tane karanfil çiğnenmeden 1-2 yudum su ile tüketilir. Su oda sıcaklığında olmalıdır. Karanfilleri iki parçaya bölerek yutmak daha faydalıdır ancak kesinlikle havanda ezilmemelidir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ishal tedavisi kürünün en fazla 1 hafta uygulanabileceğini belirtmektedir.

Bu içerik ishale ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu, ishale çare, IBRAHIM SARACOGLU ISHAL KURU, ibrahim saraçoğlu ishal, ibrahim saraçoğlu ishal tedavisi, ishalin çaresi, ibrahim saraçoğlu ishale ne iyi gelir, saraçoğlu ishal konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 16 Mar 2009 Okunma: 10.720
Benzer yazılar


9 yorum

 1. samime

  13 yaşındaki oğlumun üç gündür hem ishal hemde karnında büyük sancılar var günde 6defa tuvalete girip çıkıyor ne yapmamlazım bana çözüm günderin sağolun

 2. gül

  merhabalar ben ahmet marankiden yardım istiyorum ishal için oygun bir tedavi bekliyorum teşekürler

 3. gül

  ender saraçtan karın yağları hangi tedavi oygulayabiliriz fazla kilolardan nasıl kortuluruz şimdiden çok sağolun

 4. senem

  slm ben özgün senem tatlıtürk ben siyami ersek hastnaesinde ciddi bir ameliyat oldum kalpden ve akciğerden 3 buçuk litre kadar sıvı alındı şu anda iyiyim kalbime ciddi ciddi pencere açıldı şimdi daha rahatım ama şimdide isal oldum fındık ve leblebi yiyip duruyorum kesilsin diye ama bir kesiliyor bir başlıyor acaba ne yapabilirim artık kesilsin yeterince sorunumuz var sıvı neden toplanmış hala araştırılınıcak 15 milimetre sıvı ilaçlarla kurudu 12 milimetre kadar çok az bir şey var ilaçla ve testlerle oda kurucak neyse bu salı mermaraya gidicez sizde bir çözüm bulun ne olur huzurlu bir şekilde gece uyumak istiyorum gece hiç tuvvallete kalkmadan ara sıra olsada olur ama çok sık kalkmak istemiyorum ben ciddiyim …… bir çare bulun

 5. güler

  selam ben güler 11 yaşındaki kızım kanlı ishal ne olur yardım edin şimdide yanlarının ağrıdığını söylüyor ne olur bir çare.ishali balgamsı doktora gittik ama hala bir düzelme yok.

 6. ahmet emre

  bende 13 yaşındayım 4 gündür ateş ishal arada hafıza kaybıda yaşıyorum nedeni ne olabilir ne yapmam gerekir

 7. d.r muzaffer koçak

  arkadaşlar ishale iyi gelen şey çocuklarınızın okulda yağlı yiyecekler yememeleri ve hayla bii sonuç yoksa yani ishal geçmediyse doktora başvurun böyle durumlarda çocuklarınıza portakal suyu elma suyu gibi şeyler tüketmelerini sağlayın

 8. büşra

  merhaba. benim 14 yasında bir kızım var son iki gündür cok fazla tuvalete çıkıyor ve karın ağrısı oluyor . ne yapmam lazım , ne önerirsiniz ?

 9. selma

  70 yaşındayım 1 yıldır sürekli ishalim 2 günde gün aşırı ishalim ne yapmam gerekiyor?

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!