İbrahim Saraçoğlu yüksek tansiyon tedavisi ve İbrahim Saraçoğlu nar suyu kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yüksek tansiyon destekleyici tedavisi ve Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu nar suyu kürü ile nar suyunun yüksek tansiyona etkisi..

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yüksek tansiyon hastalığına yakalananlara nar suyu içmelerini önermektedir. Yüksek tansiyon rahatsızlığına yeni yakalanmış olanlar için nar suyu harika bir destekleyicidir. Genel bir kural bulunmasa da yüksek tansiyon şikayeti yeni başlayan kişiler 1-2 hafta içerisinde tedavi olmazlarsa hipertansiyon kalıcı olabilmektedir. Bu rahatsızlığa yakalanan kişilere Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu günde 2 bardak taze sıkılmış nar suyu içmelerini tavsiye etmektedir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu düşük tansiyon şikayeti olanların ise nar suyundan kesinlikle uzak durmaları gerektiğini belirtmektedir. Çünkü nar suyu içildikten 30 dakika kadar sonra tansiyon 1-2 birim düşmektedir.

Bu içerik ibrahim saraçoglu tansiyon, tansiyon düzenleyici bitkiler, ibrahim saraçoğlu tansiyon kürü, ibrahim saraçoğlu hipertansiyon, tansiyon düzenleyici besinler, ibrahim saraçoğlu yüksek tansiyon tedavisi, tansiyon düzenleyici yiyecekler, nar suyu kürü konularını barındırır.
Okunma: 7.958

Benzer İçerikler

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.