İbrahim Saraçoğlu yüksek tansiyon tedavisi ve İbrahim Saraçoğlu nar suyu kürü

İbrahim Saraçoğlu yüksek tansiyon tedavisi ve İbrahim Saraçoğlu nar suyu kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yüksek tansiyon destekleyici tedavisi ve Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu nar suyu kürü ile nar suyunun yüksek tansiyona etkisi..


Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yüksek tansiyon hastalığına yakalananlara nar suyu içmelerini önermektedir. Yüksek tansiyon rahatsızlığına yeni yakalanmış olanlar için nar suyu harika bir destekleyicidir. Genel bir kural bulunmasa da yüksek tansiyon şikayeti yeni başlayan kişiler 1-2 hafta içerisinde tedavi olmazlarsa hipertansiyon kalıcı olabilmektedir. Bu rahatsızlığa yakalanan kişilere Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu günde 2 bardak taze sıkılmış nar suyu içmelerini tavsiye etmektedir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu düşük tansiyon şikayeti olanların ise nar suyundan kesinlikle uzak durmaları gerektiğini belirtmektedir. Çünkü nar suyu içildikten 30 dakika kadar sonra tansiyon 1-2 birim düşmektedir.

Bu içerik ibrahim saraçoglu tansiyon, tansiyon düzenleyici bitkiler, ibrahim saraçoğlu hipertansiyon, ibrahim saraçoğlu tansiyon kürü, tansiyon düzenleyici besinler, tansiyon düzenleyici yiyecekler, ibrahim saraçoğlu yüksek tansiyon tedavisi, nar suyu kürü, ibrahim saraçoğlu yüksek tansiyon kürü, tansiyon ibrahim saraçoğlu, nar marul tansiyon, 14ekim ibrahim saracoglu ceviz kuru, ibrahim saraçoğlu yüksek tansiyon nasıl, ibrahim saraçoğlu nar suyu kürü, yüksek tansiyona iyi gelen bitkiler ibrahim saraçoğlu konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 09 Nis 2009 Okunma: 5.736
Benzer yazılar


Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!