İbrahim Saraçoğlu Unutkanlık İçin Unutkanlık Kürü

İbrahim Saraçoğlu Unutkanlık İçin Unutkanlık Kürü

İbrahim Saraçoğlu Unutkanlık İçin taze havuç suyu kürü öneriyor.  İbrahim Saraçoğlu unutkanlık kürü tarifi ve dikkat edilmesi gerekenler


Unutkanlığa karşı havuç çok etkilidir. Ama, bu amaç için yemeklerde veya salatada rendelenmiş şekilde bolca havuç kullanmak, yeterli değildir.  Böyle yaparsanız havucun sadece besin değerlerinden istifade edersiniz. Etkisi çok azdır.

Unutkanlığa karşı havuç kürünün kullanımı aşağıda verilmiştir. Buna uygun şekilde yapılmadığı sürece sonuç almanız mümkün değildir.

Akşam yemeğinden iki saat sonra taze sıkılmış havuç suyunu 3 ay boyunca kullanmanız gerekir. Uyku düzeninizde değişiklik yapacaksanız, tüketim zamanı olarak uykunuzun geldiği saatte içmelisiniz.

İbrahim Saraçoğlu unutkanlık için havuç kürü tarifi için tıklayın

Bu içerik ibrahim saraçoğlu unutkanlık kürü, ibrahim saraçoğlu unutkanlık, ibrahim saracoglu unutkanlik icin, ibrahim saraçoğlu unutkanlık tedavisi, unutkanlık ibrahim saraçoğlu, unutkanlık kürü, ibrahim saraçoğlu unutkanlığa karşı, ender saraç unutkanlık tedavisi, ibrahim saraçoğlu unutkanlığa karşı kür konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 06 Tem 2009 Okunma: 11.216
Benzer yazılar


Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!