İbrahim Saraçoğlu sperm arttırıcı: Sperm sayısı ve sperm kalitesi düşüklüğü için bitkiler

İbrahim Saraçoğlu sperm arttırıcı: Sperm sayısı ve sperm kalitesi düşüklüğü için bitkiler

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sperm sayısı ve kalitesi arttırıcı kür formülü. Sperm sayısı ve kalitesi nasıl arttırılır, hangi bitkiler iyi gelir? Sperm sayısı nasıl çoğalır ve yükseltilir? Sperm kalitesi düşüklüğü için ne yapılmalı, doğal çözümler ve bitkisel tedavisi nasıldır?


Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hareketli sperm sayısı ve kalitesi düşüklüğü için bitkisel kür tarifi

Keçiboynuzu kürü: Yarım litre kadar su uygun bir tencerede kaynatılır. Su kaynamaya başlayınca içerisine 6-7 tane keçiboynuzu, küçük küçük kırılarak, ilave edilir. Daha sonra tencerenin kapağı kapatılır ve hafif ateşte 6 dakika kaynatılır. Keçiboynuzları kaynadıktan sonra ocak söndürülür. Sperm sayısı ve kalitesi arttırıcı kür 15 dakika demlenmesi amacıyla bekletilir. Bu 15 dakikalık süreç tamamlandıktan sonra suyun içindeki keçiboynuzu parçaları bir kaşık vasıtasıyla çıkarılır.

Bu kürün yarısı sabah aç karnına, diğer yarısı ise akşam yatmadan evvel içilir. 1 hafta boyunca aynen bu şekilde kullanıma devam edilir. 1 hafta tamamlandıktan sonra, 3 ay boyunca her akşam bu keçiboynuzu küründen 1 su bardağı kadar için. Daha sonraki aylarda ise aynı kürü zaman zaman uygulamanızda fayda vardır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu keçiboynuzu kürünün sperm sayısı arttırıcı, sperm kalitesi arttırıcı ve iktidarsızlığa karşı faydalı özelliklerinin olduğunu belirtmektedir.

Bu içerik sperm nasil cogalir, sperm arttırıcı bitkiler, sperm arttırıcı, sperm artırıcı bitkiler, sperm artırıcı besinler, sperm kalitesi nasıl artar, sperm arttırıcı yiyecekler, ibrahim saraçoğlu sperm artırıcı kür, sperm nasıl çogaltılır, sperm arttırıcı besinler, sperm arttırıcı ilaçlar, sperm sayısı nasıl artırılır, SPERM SAYISI NASIL ÇOĞALIR, sperm kalitesi nasıl arttırılır, sperm sayısı nasıl artar, meni nasıl çoğalır, sperm düşüklüğü tedavisi, sperm sayısı ve kalitesi nasıl artar, sperm artırıcı bitkisel ilaçlar, ibrahim saraçoğlu sperm kalitesi konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 08 Mar 2009 Okunma: 53.998
Benzer yazılar


56 yorum

 1. Uşaklı Bayan

  Biz de 5 yıllık evliyiz. 2 sene önce keçi boynuzu kürünü denedik. bir sonuc alamadık. 1 defa aşılama 2 defa da tüp bebek denedik gene olmadı. benim adetim düzensiz geç adet görüyorum. eşimin de sperm sayısı ve hareketliliği düşük. Rabbimden bütün isteyenlere hayırlı evlat vermesini diliyorum.

 2. Anonim

  bende 2 senelik evliyim eşimde sperm azlığı var 2 kere tüp bebek yatık olmadı keçi boynuzu kürünü bir senedir yapıoruz arı sütü aldık onu balınan karıştırıp eşim içiyor ama bi faydasını göremedik. Allahım büyük, bütün isteyenlere nasip etsin annelik babalık duygusunu tattırsın çok zor bi durum :(

 3. utangc

  hocam ben iki senedir evliyim. fazla canli hucrem yok. doktor sigarayı bırakmami soyledi sımdi sigarayı bıraktım. ne kadar zamanda canlılıklar artar acaba lutfen yardımcı olurmusunuz?

 4. xxx123

  Eşimde hiç sperm yok çift taraflı varikosel tanısı kondu ve ameliyat oldu daha bir hafta oldu amelitat olalı. Doğal yolla hamile kalabilir miyim bitkisel ne önerirsiniz ne yapalım 3 yıllık evliyim bebiş istiyoruz artık.

 5. ceyda

  Hocam ben dört yıllık evliyim çocugum olmuyor eşimin sprem sayısı 1 milyon sizın söylediginiz kürü hazırlıyıp vericem bi faydasını görür müyüm

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!