İbrahim Saraçoğlu sperm arttırıcı: Sperm sayısı ve sperm kalitesi düşüklüğü için bitkiler

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sperm sayısı ve kalitesi arttırıcı kür formülü. Sperm sayısı ve kalitesi nasıl arttırılır, hangi bitkiler iyi gelir? Sperm sayısı nasıl çoğalır ve yükseltilir? Sperm kalitesi düşüklüğü için ne yapılmalı, doğal çözümler ve bitkisel tedavisi nasıldır?

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hareketli sperm sayısı ve kalitesi düşüklüğü için bitkisel kür tarifi

Keçiboynuzu kürü: Yarım litre kadar su uygun bir tencerede kaynatılır. Su kaynamaya başlayınca içerisine 6-7 tane keçiboynuzu, küçük küçük kırılarak, ilave edilir. Daha sonra tencerenin kapağı kapatılır ve hafif ateşte 6 dakika kaynatılır. Keçiboynuzları kaynadıktan sonra ocak söndürülür. Sperm sayısı ve kalitesi arttırıcı kür 15 dakika demlenmesi amacıyla bekletilir. Bu 15 dakikalık süreç tamamlandıktan sonra suyun içindeki keçiboynuzu parçaları bir kaşık vasıtasıyla çıkarılır.

Bu kürün yarısı sabah aç karnına, diğer yarısı ise akşam yatmadan evvel içilir. 1 hafta boyunca aynen bu şekilde kullanıma devam edilir. 1 hafta tamamlandıktan sonra, 3 ay boyunca her akşam bu keçiboynuzu küründen 1 su bardağı kadar için. Daha sonraki aylarda ise aynı kürü zaman zaman uygulamanızda fayda vardır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu keçiboynuzu kürünün sperm sayısı arttırıcı, sperm kalitesi arttırıcı ve iktidarsızlığa karşı faydalı özelliklerinin olduğunu belirtmektedir.

Bu içerik sperm nasil cogalir, sperm arttırıcı bitkiler, sperm arttırıcı, sperm artırıcı bitkiler, sperm artırıcı besinler, sperm kalitesi nasıl artar, sperm arttırıcı yiyecekler, ibrahim saraçoğlu sperm artırıcı kür, sperm nasıl çogaltılır, sperm arttırıcı besinler, sperm arttırıcı ilaçlar, sperm sayısı nasıl artırılır, SPERM SAYISI NASIL ÇOĞALIR, sperm kalitesi nasıl arttırılır, meni nasıl çoğalır, sperm sayısı nasıl artar, sperm düşüklüğü tedavisi, sperm sayısı ve kalitesi nasıl artar, sperm artırıcı bitkisel ilaçlar, ibrahim saraçoğlu sperm kalitesi konularını barındırır.
Okunma: 59.592

Benzer İçerikler

58 Yorum

 1. Uşaklı Bayan 08 Ocak 2011 @ 14:01

  Biz de 5 yıllık evliyiz. 2 sene önce keçi boynuzu kürünü denedik. bir sonuc alamadık. 1 defa aşılama 2 defa da tüp bebek denedik gene olmadı. benim adetim düzensiz geç adet görüyorum. eşimin de sperm sayısı ve hareketliliği düşük. Rabbimden bütün isteyenlere hayırlı evlat vermesini diliyorum.

 2. Anonim 19 Ocak 2011 @ 00:34

  bende 2 senelik evliyim eşimde sperm azlığı var 2 kere tüp bebek yatık olmadı keçi boynuzu kürünü bir senedir yapıoruz arı sütü aldık onu balınan karıştırıp eşim içiyor ama bi faydasını göremedik. Allahım büyük, bütün isteyenlere nasip etsin annelik babalık duygusunu tattırsın çok zor bi durum :(

 3. utangc 22 Ocak 2011 @ 20:48

  hocam ben iki senedir evliyim. fazla canli hucrem yok. doktor sigarayı bırakmami soyledi sımdi sigarayı bıraktım. ne kadar zamanda canlılıklar artar acaba lutfen yardımcı olurmusunuz?

 4. kll 06 Eylül 2011 @ 06:53

  net bir sey yokmu

 5. murat 05 Eylül 2013 @ 13:21

  bekarım sipermim az  çogalması için ne yapmam gerekli ilacı veya bitkisel karışımı varmı

 6. xxx123 05 Haziran 2014 @ 17:36

  Eşimde hiç sperm yok çift taraflı varikosel tanısı kondu ve ameliyat oldu daha bir hafta oldu amelitat olalı. Doğal yolla hamile kalabilir miyim bitkisel ne önerirsiniz ne yapalım 3 yıllık evliyim bebiş istiyoruz artık.

 7. ceyda 24 Eylül 2014 @ 23:12

  Hocam ben dört yıllık evliyim çocugum olmuyor eşimin sprem sayısı 1 milyon sizın söylediginiz kürü hazırlıyıp vericem bi faydasını görür müyüm

 8. mahzun 05 Mart 2015 @ 12:00

  hocam ben on yıldır evliyim eşimin sperm sayısı 2 milyon doktor tüp bebek diyor ne yapalım

1 2

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.