İbrahim Saraçoğlu Sperm Azlığı Sperm Sayısını Arttırmak

İbrahim Saraçoğlu, hareketli sperm sayısı azlığı yaşayan erkekler için keçiboynuzu kürü öneriyor. Keçiboynuzu kürü ve İbrahim Saraçoğlu’nun diğer önerileri.

İbrahim Saraçoğlu, hareketli sperm sayısı düşük olan erkekler için keçiboynuzu kürü öneriyor. Keçiboynuzu kürü hareketli sperm sayısını artırıcı etkiye sahiptir.

Keçiboynuzu (harnup) aktarlardan temin edilebilir. Keçiboynuzu alırken dikkat edin. Satın alınacak keçiboynuzlarının koyukahve ve siyaha yakın renkte olanlarını tercih edin. Açık kahve renkli olanları satın almayın.

İbrahim Saraçoğlu keçiboynuzu kürü tarifi için tıklayın

Yumurtanın döllenmesi için hareketli sperm sayısının yüksekliği etkili ise de, spermde bulunan acrosome’un aktivitesinin de yüksek olması gerekli ve şarttır. Sperm sayısı yüksek olsa da acrosome aktivitesi düşük olan hareketli spermlerin yumurtayı döllenme ihtimali büyük oranda azalmaktadır.

İbrahim Saraçoğlu bu durumda olan erkeklerin, beslenme programı ve destekleyici bitkisel kür öneriyor. Bu kür ile acrosome aktivitesini yükseltmelerini önermekteyim. Bu bitkinin kullanım süresi yaklaşık 3 aydır. Bir kürlük miktar 3 ay kullanılır ve yaklaşık 50 g dır. İbrahim Saraçoğlu sprem sayısı azlığı için bitkisel karışım fiyatı 167 TL olup, kendi sitesinde satışa sunulmuştur. Satın almak için tıklayınız:

İbrahim Saraçoğlu sprem sayısı azlığı için kür

Bu içerik sperm kalitesini artırmanın formülü, sperm sayısını arttırmak, ibrahim saraçoğlu sperm sayısını arttırmak, sperm azligi, ibrahim saraçoğlu sperm azlığı sperm sayısını arttırmak, sperm hareketlendirici, ibrahim saraçoğlu sperm artırıcı, canlı sperm sayısını arttırmak, sperm sayısı arttırma, ender saraç sperm arttırıcı, Sperm sayısı azlığı kürü, sperm nasıl hareketlendirilir, sperm sayısını artırma, ibrahim saraçoğlu sperm sayısını artırmak, hareketli sperm sayısını arttırma, sperm hareketlendirici ilaçlar, ibrahim saraçoğlu sperm sayısı azlığı kürü, sperm sayısının azlığı konularını barındırır.
Okunma: 15.761

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Anonim 17 Aralık 2009 @ 17:00

    azosperm olan bi erkek için de kullanılabilir mi?

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.