İbrahim Saraçoğlu Sigara İçenler İçin Kür

İbrahim Saraçoğlu, sigaranın zararlarından kurtulmak isteyenler için faydalı bir kür tavsiye ediyor. Bu kür ile sigaranın zararlarından korunabilirsiniz.

Sigara içmek aslında çok yanlış olduğu bilinmesine karşılık, bırakmakta zorlanıldığı da bir gerçek. Sigarayı bırakamayanlar için, nikotinin  zararlarından kurtulmanız için İbrahim Saraçoğlu çok faydalı bir kür öneriyor. Bu formül sigaranın vücudunuza verdiği zararı tamamen ortadan kaldırmaz ama zararı en aza indirir.

İbrahim Saraçoğlu Tere Otu Kürü

Ayda sadece 5 gün yapacağınız bu kür, oldukça da basit. 5 gün üst üste yapılacak, kür bittikten sonra ise diğer aya kadar bir daha yapılmayacak.

5 gün boyunca, her gün bir bağ tere otu yiyeceksiniz. Ancak tere otunu saf olarak yiyeceksiniz,  salataya falan katmayacaksınız. Öğlene kadar bir bağ tere otunun yarısını, öğleden sonra diğer yarısını yiyeceksiniz.

Dikkat: Bu kürün idrar söktürücü özelliği vardır. Kürü uygularken idrara çıktığınızda yanma hissedebilirsiniz. Bunun zararlı bir şey olmadığın belirtelim. Bu ot aynı zamanda idrar yollarını da temizleyicidir.

Formülü uygulamaya başladıktan sonra 2 veya 3. günde balgam çıkartmaya başlarsınız. (Ayda sadece 5 gün arka arkaya uygulanıp bırakılacak, bir sonraki aya kadar uygulanmayacak).

İbrahim Saraçoğlu’nun balgam söktürücü, bronş açıcı tere kürünü de kullanabilirsiniz. Bu kür bundan biraz farklı hazırlanmaktadır:  Balgam söktürücü, bronş açıcı tere kürü tarifi

Bu içerik ibrahim saraçoğlu sigara içenler için kür, tere otu kürü, ot ienler, sigara içenler için tere kürü, sigaranın zararlarını gideren bitkiler, ibrahim saraçoğlu sigara kürü, ender saraçoğlu sigara içenler için bronş temizleyici kür konularını barındırır.
Okunma: 12.619

Benzer İçerikler

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.