İbrahim Saraçoğlu Sigara Bırakma Kürü Sigarayı Bırakmak İçin

Sigarayı bırakmak için İbrahim Saraçoğlu bazı doğal tavsiyelerde bulunuyor. İbrahim Saraçoğlu sigara bırakma kürü ile sigaradan kurtulmak ister misiniz?

İbrahim Saraçoğlu Sigara Bırakma Kürü

İbrahim Saraçoğlu sigara bıraktırma kürü için iki farklı bitki öneriyor. Şimdi bunlardan bahsedelim. Bitkilerden birisi özel bir bitkidir. Diğer bitki ise karabaş otudur.

“Leontice leontopetalum” bitkisinin doğru türünün saplarını öneriyor İbrahim Saraçoğlu. Kibrit çöpü uzunluğunda kesilmiş olan 50 adet bitki sapından oluşan bu kürün fiyatı 93 TL. Canınızın her sigara istediğinde, bu bitkinin çöplerinden bir tanesi ağıza alınır, ucundan 2-3 kırılarak çiğnenir. Çiğnemeye başladıktan sonra sigara içme isteğiniz yok olur. Çiğnediğiniz 2-3 cm uzunluğundaki çöpü isterseniz tükürebilir veya yutabilirsiniz. Her sigara içme isteği geldiğinde aynı şekilde çöpten 2-3 cm çiğnenerek küre devam edilir. İbrahim Saraçoğlu’nun sitesinden kürü sipariş verebilirsiniz: Sigara bırakma kürü satış

İbrahim Saraçoğlu bu kürü alamayaclar için diğer bir kür olarak karabaş bitkisini öneriyor.

Karabaş bitkisi ile sigara bırakma kürü

Karabaş bitkisini aktarlardan temin edilebilirsiniz. Raf ömrünün bir yılı geçmemiş olmasına dikkat ediniz.
Karabaş bitkisinin kullanma şekli şöyledir:
Karabaş bitkisi ufalanır. Kaynamakta olan bir su bardağı suyun içine bir tatlı kaşığı dolusu ufalanmış karabaş bitkisi katılır ve dört dakika hafif ateşte kaynatılır. Daha sonra ılımaya bırakılır. Ilıdıktan sonra karışım süzülür. Her sigara içme ihtiyacı hissettiğinizde bir kere bu suyla gargara yapılır, yani ağız çalkalanır. Yutulursa da bir mahsuru olmaz. Sigara içme isteğiniz hemen kaybolur. Her sigara içme isteğiniz geldiğinde gargara veya ağız çalkalanır. Hazırlanan bu  karabaş çayı, 24 saat boyunca bozulmadan durabilir. Her 24 saatte taze olarak hazırlanması gerekir.

Evde olmadığınız zamanlarda sigara içme ihtiyacı duyduğunuzda karabaş bitkisinin sapından bir adet kibrit çöpü boyunda ağıza alın ve çiğneyin. Çiğnenmeye başlar başlamaz sigara içme isteği ortadan kalkacaktır. Çiğnenmiş saplarının yutulmasında ise bir sakınca yoktur.

İbrahim Saraçoğlu sigarayı bırakamayanlar için ise en azından eksilerinden kurtulmaları için bitkisel bir kür öneriyor: İbrahim Saraçoğlu sigara içenler için kür

Balgam sıkıntısı olanlar için bronş açıcı kür tarifimiz için de tıklayın: İbrahim Saraçoğlu Tere kürü

Bu içerik ibrahim saraçoğlu sigara kürü, ibrahim saraçoğlu sigara bıraktırma kürü, sigara bırakma kürü, ibrahim saraçoğlu sigara bırakma kürü, sigarayı bırakma kürü konularını barındırır.
Okunma: 20.855

Benzer İçerikler

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.