İbrahim Saraçoğlu sedef hastalığı tedavisi: Sedef kaşıntıları için çekirdekli siyah kuru üzüm kürü

İbrahim Saraçoğlu sedef hastalığı tedavisi: Sedef kaşıntıları için çekirdekli siyah kuru üzüm kürü

Çekirdekli siyah kuru üzüm kürü tarifi.. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sedef hastalığına bağlı şiddetli kaşıntılar için bitkisel çözüm olarak siyah kuru üzüm çekirdeklerini önermektedir.


Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sedef hastalığı kaşıntıları için çekirdekli siyah kuru üzüm kürü

Sedefe bağlı şiddetli kaşıntınız varsa, öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere günde 2 kez, aç karnına, 25 tane siyah kuru üzüm çekirdeğini havanda taze olarak ezin. Her seferinde 2-3 tane üzüm çekirdeği atarak eziniz. Daha sonra ezilmiş siyah kuru üzüm çekirdeklerini bir kaşık ile ağza alıp bir miktar çiğneyip yutunuz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yukarıdaki kürde kullanılacak siyah kuru üzümlerin en fazla 1 yıllık olmasını ve mutlaka iri çekirdekli olanların kullanılması gerektiğini belirtiyor.

Bu içerik sedef kaşıntısına ne iyi gelir, ibrahim saraçoğlu sedef hastalığı tedavisi, ibrahim saraçoğlu sedef hastalığı için kür, ibrahim saraçoğlu sedef hastalığı kürü, sedef kaşıntısı, ibrahim saraçoğlu sedef, sedef kaşıntısına bitkisel çözüm konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 10 Nis 2009 Okunma: 7.215
Benzer yazılar


Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!