İbrahim Saraçoğlu prostat kürü ve iyi huylu prostat büyümesi bitkisel tedavisi

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu prostat kürü, prostatit tedavisi formülü.. İyi huylu prostat büyümesi için brokoli kürünü öneren Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu brokoli kürünün, şikayetin devam süresine göre, iki farklı şekilde kullanılabileceğini belirtiyor.

İyi huylu prostat büyümesi ve prostatit kürü (şikayet 1-2 yıldır sürüyorsa)

1 litre kadar kaynamakta olan suyun içerisine 250 gram brokoli atın. Kısık ateşte brokoliyi 5 dakika boyunca haşlayın. Ilıdıktan sonra süzün. Bu prostat kürünün 1/3’ünü sabah, 1/3’ünü öğlen ve kalan 1/3’lük miktarını da akşam aç karnına için. Brokoli kürünü içtikten sonraki ilk 20 dakika su dışında hiçbir şey yiyip içmeyin.

Eğer çalıştığınız için öğlenleri evde olamıyorsanız prostat kürünün yarısını sabah, diğer yarısını da akşam aç karnına için (akşam içilecek kürü buzdolabında saklayabilirsiniz). Bu durumda 1 günlük kürü 1 litre su ile hazırlamak yerine yarım litre suyla hazırlasanız da olur.

İyi huylu prostat kürü şöyle uygulanacaktır: 7 gün uygula, 3 gün ara ver, 7 gün uygula, 3 gün ara ver, 7 gün daha uygula ve bitir. Yani, verilen araları saymazsak prostat kürü toplam 21 gün içilmiş olacaktır. İlerleyen zamanlarda hastalık nüksederse aynı kür bu sefer 15 gün boyunca uygulanır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu haşlanan brokolileri öğünlerde salataların içerisinde tüketebileceğinizi söylüyor. Ancak haşlanan brokoliyi yemek, kürün uygulanışı açısından şart değildir, asıl önemli olan süzülen suyun içilmesidir.

İyi huylu prostat büyümesi ve prostatit kürü (şikayet 2 yıldan fazla sürüyorsa)

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu durumda olan kişiler için de yukarıdaki brokoli kürü kullanımını tavsiye ediyor. Fakat bu sefer prostat kürü 21 gün değil, 45 gün uygulanacaktır (her 7 günde bir 3 günlük aralar verilecek ve 45 güne aralar dahil değildir). Ayrıca hastalık ileride nüksederse brokoli kürü 15 gün süresince uygulanır.

Bu içerik ibrahim saraçoğlu prostat tedavisi, prostat büyümesi bitkisel tedavi, ibrahim saraçoğlu prostat kürü, Prostat kürü, ibrahim saraçoğlu prostat, ibrahim saraçoğlu prostat bitkisel tedavisi, prostat bitkisel tedavi, prostat büyümesine bitkisel çözüm, prostat bitkisel, bitkisel prostat tedavisi, ibrahim saraçoğlu prostat tedavi, saracoğlu prostat, prostat bitkisel tedavisi, prostat için bitkisel kürler, prostat bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu, ibrahim saraçoğlu prostata iyi gelen bitkiler, prostat büyümesi bitkisel tedavisi, prostat kürleri, prof dr ibrahim saraçoğlu prostat tedavisi, prostat tedavisi bitkisel konularını barındırır.
Okunma: 13.615

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. ahmet 19 Şubat 2014 @ 11:34

    Brokolinin organik olma şartı varmı yada satılan brokoliler normalmi prostat küründe kullanabilir miyiz? teşekkürler.

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.