İbrahim Saraçoğlu mide ülseri, mide ağrıları için kür ve şifalı bitkiler

İbrahim Saraçoğlu mide ülseri, mide ağrıları için kür ve şifalı bitkiler

Mide ülserine ne iyi gelir, şifalı bitkiler nelerdir? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu mide ülseri ve mide ağrıları için karnabahar kürü kullanımını tavsiye ediyor.


Mide ülseri tedavisi için karnabahar kürü formülü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu mide ülserine doğal çözümler arayanlar için şifalı bitkiler olarak karnabahar tüketimini önermektedir. Buna göre, haftada 3 porsiyon çok az suda haşlanmış, karnabahar tüketilir. Tencerede kalan haşlama suyu da içilmeli ve rahatsızlık ortadan kalkıncaya kadar karnabahar kürüne, yukarıdaki formüle uyarak, devam edilmelidir. Ayrıca kür kullanılırken her porsiyonda en fazla 1 tatlı kaşığı sıvı yağ da ilave edilebilir.

Bu içerik ibrahim saraçoğlu ülser tedavisi, mide mikrobunun bitkisel tedavisi, ibrahim saraçoğlu mide ülseri kürü, ibrahim saraçoğlu mide ağrısı kürü, ibrahim saraçoğlu mide ağrısı, mide mikrobuna ne iyi gelir, mide mikrobu bitkisel tedavisi, ibrahim saraçoğlu ülser kürü, mide ağrısına ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu, midedeki mikroba ne iyi gelir, mide mikrobu için şifalı bitkiler, ibrahim saraç mide yaraı dogal kür, mide mikrobu ibrahim saraçoğlu, mide ağrısı karnıbahar saraçoğlu, ibrahim saraçoğlu ülset, ibrahim saraçoğlu midemde yara var, ibrahim saracoglu mide mikrobu, www ibrahim saraçoğlu ülser konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 08 Mar 2009 Okunma: 8.028
Benzer yazılar


2 yorum

  1. Hayati KAÇDI

    Endoskopi sonucu midemde Pangastrik Bulbit (II Devre) çıktı.İlaç Kullanıyorum. Kür (Diyet) olarak neyi tavsiye edersinsiz. Başarılı çalışmalat

  2. niyazi

    midedeki mikroba karnıbahar kürüde uygulanabilir mi cevap bekliyorum lütfen

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!