İbrahim Saraçoğlu mide ülseri, mide ağrıları için kür ve şifalı bitkiler

Mide ülserine ne iyi gelir, şifalı bitkiler nelerdir? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu mide ülseri ve mide ağrıları için karnabahar kürü kullanımını tavsiye ediyor.

Mide ülseri tedavisi için karnabahar kürü formülü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu mide ülserine doğal çözümler arayanlar için şifalı bitkiler olarak karnabahar tüketimini önermektedir. Buna göre, haftada 3 porsiyon çok az suda haşlanmış, karnabahar tüketilir. Tencerede kalan haşlama suyu da içilmeli ve rahatsızlık ortadan kalkıncaya kadar karnabahar kürüne, yukarıdaki formüle uyarak, devam edilmelidir. Ayrıca kür kullanılırken her porsiyonda en fazla 1 tatlı kaşığı sıvı yağ da ilave edilebilir.

Bu içerik ibrahim saraçoğlu ülser tedavisi, mide mikrobunun bitkisel tedavisi, ibrahim saraçoğlu mide ülseri kürü, ibrahim saraçoğlu mide ağrısı kürü, ibrahim saraçoğlu mide ağrısı, mide mikrobuna ne iyi gelir, mide mikrobu bitkisel tedavisi, ibrahim saraçoğlu ülser kürü, mide ağrısına ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu, mide için saraçoğlu bitkileri, mide ağrısı için kür, mide mikrobuna iyi gelen bitkiler, ibrahim saraçoğlu mide yarası, mide mikrobuna ne iyi gelir ibrahim saracoglu, ibrahim saraçoglu mide mikrobuna bitkisel kür, midedeki mikropa ne iyi gelir konularını barındırır.
Okunma: 8.548

Benzer İçerikler

2 Yorum

  1. Hayati KAÇDI 07 Ağustos 2009 @ 09:19

    Endoskopi sonucu midemde Pangastrik Bulbit (II Devre) çıktı.İlaç Kullanıyorum. Kür (Diyet) olarak neyi tavsiye edersinsiz. Başarılı çalışmalat

  2. niyazi 10 Şubat 2010 @ 18:37

    midedeki mikroba karnıbahar kürüde uygulanabilir mi cevap bekliyorum lütfen

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.