İbrahim Saraçoğlu mide ülseri, mide ağrıları için kür ve şifalı bitkiler

Mide ülserine ne iyi gelir, şifalı bitkiler nelerdir? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu mide ülseri ve mide ağrıları için karnabahar kürü kullanımını tavsiye ediyor.

Mide ülseri tedavisi için karnabahar kürü formülü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu mide ülserine doğal çözümler arayanlar için şifalı bitkiler olarak karnabahar tüketimini önermektedir. Buna göre, haftada 3 porsiyon çok az suda haşlanmış, karnabahar tüketilir. Tencerede kalan haşlama suyu da içilmeli ve rahatsızlık ortadan kalkıncaya kadar karnabahar kürüne, yukarıdaki formüle uyarak, devam edilmelidir. Ayrıca kür kullanılırken her porsiyonda en fazla 1 tatlı kaşığı sıvı yağ da ilave edilebilir.

Bu içerik ibrahim saraçoğlu ülser tedavisi, ibrahim saraçoğlu mide ağrısı kürü, mide mikrobunun bitkisel tedavisi, ibrahim saraçoğlu mide ağrısı, ibrahim saraçoğlu mide ülseri kürü, mide ağrısına ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu, mide mikrobuna ne iyi gelir, mide mikrobu bitkisel tedavisi, ibrahim saraçoğlu ülser kürü, mide ağrısı ibrahim saraçoğlu, ülser ne yememeli ibrahim saracoglu, ülsere ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu konularını barındırır.
Okunma: 11.024

Benzer İçerikler

4 Yorum

 1. Hayati KAÇDI 07 Ağustos 2009 @ 09:19

  Endoskopi sonucu midemde Pangastrik Bulbit (II Devre) çıktı.İlaç Kullanıyorum. Kür (Diyet) olarak neyi tavsiye edersinsiz. Başarılı çalışmalat

 2. niyazi 10 Şubat 2010 @ 18:37

  midedeki mikroba karnıbahar kürüde uygulanabilir mi cevap bekliyorum lütfen

 3. sevda 21 Mart 2014 @ 19:43

  hocam mide yanmasına ne uygulayabılırız cevabınızı beklıyorum lutfen

 4. sevda 21 Mart 2014 @ 19:45

  hocam bende rahım duvarında 3 aylık cocuk kadar miyom oldugunu soyledıler cok agrı yapıyor ne yapmamı önerirsınız sımdıden Allah razi olsun.

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.