İbrahim Saraçoğlu Maydonoz Kürü Tarifi

İbrahim Saraçoğlu maydanoz kürü ile gençleşmek, daha zinde ve dinç olmak ister misiniz? İbrahim Saraçoğlu gençlik formülü olarak bilinen maydonoz kürünü anlatacağız.

İbrahim Saraçoğlu Maydonoz Kürü Neye Yarar?

Maydanozun kendine has çok önemli özellikleri vardır. Gençleştirme, cilt tazeliğinin, güzelliğinin geri kazanılmasında ve korunmasında maydanozun rolü büyüktür.

Karaciğer güzellik için çok dikkat edilmesi gereken bir organdır. Sağlıksız çalışan karaciğer metabolizması güzelliğinize gölge düşürür, cildin yavaş yavaş tazeliğini, güzelliğini ve canlılığını yitirmesine ve kişinin yorgun görünmesine, diğer organlarının olumsuz etkilenmesine neden olur.

İbrahim Saraçoğlu Maydanoz kürü, vücudunuzu yabancı kimyasallardan arındırarak karaciğerin sağlıklı çalışmasına yardım eder. Böylece daha genç, daha sağlıklı, dinç ve zinde olmanızı sağlar.

İbrahim Saraçoğlu Maydonoz Kürü sizi genç ve zinde tutar. Kürü tüketmeye başladıktan 2 gün sonra vücudunuzda etkilerini görmeye başlarsınız. Aynı zamanda vücuttaki toksinlerin atılmasını da sağlayan maydanoz kürü, karaciğer yağlanmasına karşı da mükemmel bir koruma sağlıyor.

İbrahim Saraçoğlu Maydonoz Kürü

Maydanozu yalnızca yemek yetmez. İbrahim Saraçoğlu, kür şeklinde kullanılmasını öneriyor.

Saplarıyla birlikte 15-20 tane taze maydanozu havanda iyice eziyoruz, üzerine yarım limon sıkıyoruz. İyice karıştırdıktan sonra sabah kahvaltısından yarım saat önce aç karnına tüketin, üzerine bir bardak su için.

Blendırınız varsa, havanda dövmek yerine şöyle de kürü hazırlayabilirsiniz:

 • 15-16 sap maydanoz (kökleri hariç, saplarını da kullanıyoruz)
 • 2 yemek kaşığı taze limon suyu
 • Yarım bardak su

Maydanoz, limon ve suyu karıştırıyoruz. Hepsini blenderdan geçiriyoruz. Bu maydanoz kürünü sabah aç karnına kahvaltıdan 30 dakika önce içmelisiniz. Arkasından da bir bardak su içmelisiniz.

İbrahim Saraçoğlu Maydonoz Kürü nasıl uygulanır?

On beş gün boyunca, ara vermeden her sabah maydanoz kürünü uygulayın. Sonra bir hafta ara veriyoruz. Bir hafta aradan sonra tekrar on beş gün aynı şekilde kürü uygulayın.

15 gün kür + bir hafta ara + 15 gün kür

Dört-beş ay sonra duruma göre bu kürü aynı şekilde tekrar edebilirsiniz.

Küre başladığınız ikinci günden itibaren etkisini görecek, kendinizi daha dinç ve zinde hissedeceksiniz.

Bu içerik maydonoz kürü, maydonoz kürü nasıl yapılır, maydanoz kürü nasıl yapılır, ibrahim saraçoğlu maydonoz kürü, ibrahim saraçoğlu maydanoz kürü, maydanoz kürü nasıl hazırlanır, ibrahim saraçoğlu maydanoz kürü tarifi, maydonoz kürü yapılışı, maydanoz kürü tarifi, ibrahim saraçoğlu kür tarifleri, maydonoz kürü nasıl hazırlanır, maydanoz kürü ibrahim saraçoğlu, maydonoz kürü nasıl uygulanır, ibrahim saraçoğlu maydanoz kürü nasıl yapılır, ibrahim saraçoğlu maydonoz kürü yapılışı, maydonoz kürü tarifi, maydanoz kürü, maydanoz kürünün yapılışı, saraçoğlu maydanoz kürü, maydanoz kürü saraçoğlu konularını barındırır.
Okunma: 27.618

Benzer İçerikler

2 Yorum

 1. nihal 27 Kasım 2010 @ 22:17

  selam,
  ben bu kürü uygulandım gercekten faydasını gördüm kilo da verdim kendimi zihindede hissettim. beni hani bu sitenin üyesi sanmayın gercek uygulayan birisiyim tavsiyede ederim.

 2. cansu 07 Nisan 2014 @ 17:41

  ben bu kürü uyguladım on günde tam üç kilo verdim

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.