İbrahim Saraçoğlu karaciğer yağlanması tedavisi için karaciğer temizliği kürü

Karaciğer yağlanması tedavisi ve Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu karaciğer temizliği kürü formülü.. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu karaciğer yağlanması diyeti olarak aşağıdaki maydanoz-limon ve lavanta kürünün birlikte kullanılmasını tavsiye etmektedir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu karaciğer yağlanması ve temizliği için maydanoz-limon+lavanta kürü

15-16 tane maydanoz, saplarıyla birlikte, blendere konur. Üzerine taze sıkılmış 2 yemek kaşığı limon suyu ve yarım bardaktan biraz daha fazla klorsuz su ilave edilir. Tüm bunlar blenderda 2 dakika boyunca karıştırılır. Hazırlanan karaciğer yağlanması kürü sabah kahvaltısından 15 dakika önce içilir.

Bu maydanoz-limon kürü sabahları içilmek şartıyla 15 gün boyunca uygulanır. 15. gün sonunda 5 günlük bir ara verilir. Bu 5 günlük aradan sonra aynı kür 15 gün boyunca tekrar uygulanır ama bu ikinci 15 günlük süreçte aşağıdaki lavanta kürü, maydanoz-limon kürüyle birlikte uygulanmalıdır. Maydanoz-limon kürü yukarıda yazıldığı gibi sabah kahvaltılarından 15 dakika önce içilecek, aşağıdaki formül ile hazırlanacak olan lavanta kürü ise yatmadan yarım saat önce içilecektir.

Lavanta kürü formülü

1 su bardağı kadar su cezvede kaynatılır. Su kaynamaya başlayınca, içerisine 1 tatlı kaşığı lavanta ilave edilir ve 8 dakika hafif ateşte kaynatılır. 8 dakika kaynatılan kür ılıması için beklenip süzülür. Bu lavanta kürü akşam yemeklerinden en erken 2 saat sonra içilebilir, ancak Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu lavanta kürünü içmek için en uygun zamanın yatmadan yarım saat öncesi olduğunu belirtmiştir.

Özetle açıklamak gerekirse, ilk 15 gün yalnızca maydanoz-limon kürü içilecektir. İlk 15 günlük süreçten sonra 5 gün ara verilecek ve 5 günlük aradan sonra 15 gün boyunca sabahları maydanoz-limon kürü, akşamları ise lavanta kürü içilecektir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kürlerin günlük taze olarak hazırlanmasını önermekte ve rahatsızlığın seyrine göre karaciğer yağlanası tedavisi kürünün (karaciğer temizliği kürü) yılda birkaç kez uygulanabileceğini belirtmektedir.

Bu içerik ibrahim saraçoğlu karaciğer yağlanması kürü, karaciğer yağlanması kürü, ibrahim saraçoğlu karaciğer yağlanması, ibrahim saraçoğlu karaciğer temizliği, karaciğer temizliği, karaciğer temizleme kürü, den karaciğer temizliği için maydanoz kürü, karaciğer temizleme kürü ibrahim saraçoğlu, ibrahim saraçoğlu karaciğer temizleme kürü, karacier yalanmas tedavisi, ibrahim saraçoğlu karaciğer kürü, karaciğer temizliği ibrahim saraçoğlu, karaciger kürü, ibrahim saraçoğlu karaciğer yağlanması tedavisi, karaciğer yağlanması ibrahim saraçoğlu, karaciğer yağlanması için kür, ibrahim saraçoğlu karaciğer temizleme, karaciğeri temizleme kürü, karaciğer temizlemesi, ahmet maranki karaciğer temizliği konularını barındırır.
Okunma: 18.209

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.