İbrahim Saraçoğlu Havuç Kürü, Havuç Suyunun Faydaları

İbrahim Saraçoğlu, havuç kürünün faydalarından bahsediyor. Taze sıkılmış havuç suyu, pek çok hastalık için bitkisel çözüm olarak etkilidir. Gelin bu havuç suyunun faydalarını inceliyelim.

İbrahim Saraçoğlu Havuç Suyunun Faydaları

 • Mide ve yemek borusunda yanma şikayetlerine karşı
 • unutkanlık ve erken bunamaya karşı
 • Alzheimer hastalığına karşı önleyici, durdurucu ve tedavi edici
 • Algılamayı güçlendirmek için faydalı
 • deri ve akciğer kanserini önleyici etkileri vardır
 • kalp krizini önleyici özelliği mevcuttur
 • hareketli sperm sayısını artırıcıdır
 • sperm oluşum yollarını ve sperm kanallarını açar
 • iktidarsızlığa çözüm olduğu gibi iktidarsızlığı önleyici özelliği de vardır
 • migrene karşı faydalıdır
 • kronik baş ağrısına karşı kullanılır

Cinsel hayat için havuç suyu:

Havuç, seks hormonlarını aktive eder. Havuc cinsel arzuyu tetikler. İktidarsızlığa karşı önleyici gücü vardır. Taze sıkılmış havuç suyu içerdiği mükemmel bir seks hormonları grubu uyarıcısı, aktifleyicisi ve de dengeleyicisidir. Bu nedenle havuç kürü, geçici cinsel isteksizliğe veya yaşlılığa bağlı giderek azalan iktidarsızlığa karşı mükemmel bir önleyici ve de takviye edicidir. Taze sıkışmış havuç suyu kürünü uygulayanlar zamanla cinsel güçlerindeki ve sperm sayısının ve prostat sıvısındaki hacimli artışını rahatlıkla gözleyebilmektedirler.

Gözler İçin Havuç Kürü:

Gözler için havuçun etkili olduğu eskiden beri bilinir. Bol miktardaA vitamini içerir. Ama havuç suyunu doğrudan içmek, tam olarak istifade edememize yol açar. Bunun için bir bardak havuç suyunun içine iki-üç damla sıvı yağ damlatılması gerekir. Çünkü A vitamini yağda çözünen bir vitamindir.

Algılama Gücünü Arttırıcı kür

İleriki yaşlarda meydana gelen algılama zayıflıkları için de taze havuç suyu kürü faydalıdır. kürü kullanalar, algılarının kuvvetlendiğini hissedeceklerdir.

Alzheimer hastalığına karşı Havuç kürü

Başlangıç aşamasındaki Alzheimer hastalığı havuç kürü ile tamamen tedavi edilebilinir. Alzheimer hastalığına yakalanmamak için zaman zaman havuç kürünü uygulayınız. Havuç suyu kürümüzü uygulamaya başladıktan bir kaç hafta sonra yavaş yavaş hatırlama yeteneğinizin arttığını, daha hızlı düşünmeye başladığınızı ve düşünce gücünüzün belirgin bir şekilde arttığını, diğer bir anlamda düşünme ve hatırlama yeteneğinizdeki yavaşlığın ortadan kalktığını hissedebilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Havuç Kürü Yapılışı

Havuç kürü için taze sıkılmış havuç suyu kullanılır. Her gün akşam taze olarak sıkıp hazırlanılması ve fazla bekletilmeden içilmesi gerekir. Bir kaç günlük olarak hazırlayıp, buzdolabında saklamayın. Havuç suyunu hergün taze olarak hazırlamalısınız . Piyasada satılan hazır havuç suları uygun değildir çünkü başarı oranı hemen hemen %70 oranında azalabilmektedir. Bu nedenle havuç suyunu mutfağınızda kendiniz taze olarak hazırlamaya özen gösterin.
Üç ay boyunca hergün, akşam yemeğinden iki saat sonra taze sıkılmış bir bardak havuç suyu içilecektir. Havuç suyunun üzerine başka bir şey tüketmemelisiniz.

Üç ay tamamlandıktan sonra haftada en fazla 2-3 defa yine akşam yemeklerinden iki saat sonra bir bardak havuç suyu içmeyi alışkanlık haline getirmek gerekir.

Bu uygulama aynı zamanda akciğer- ve deri kanserine ve de kalp krizine karşı da bir önleyicidir. Bu kür ile havucun bütün özelliklerinden istifade edebilirsiniz.

Bu içerik havuç suyunun faydaları, havuç suyu faydaları, havuç suyunun faydaları ibrahim saraçoğlu, havuc kürü, havuç suyu, ibrahim saraçoğlu havuç kürü, havuç kürünün faydaları, havu suyu, havuç suyunun yararları, ibrahim saraçoğlu havuç suyunun faydaları, havuç suyunun faydaları nelerdir, ibrahim saraçoğlu havuç suyu, havucun faydaları ibrahim saraçoğlu, havuçsuyununfaydaları, havuç suyu kürü, havuç kürü ibrahim saraçoğlu, havuç suyunun zararları, ibrahim saraçoğlu havuç suyu kürü, saraçoğlu havuç kürü, ibrahim saraçoğlu havuç kürü tarifi konularını barındırır.
Okunma: 34.269

Benzer İçerikler

2 Yorum

 1. aydan 26 Haziran 2011 @ 06:23

  slm ben 2 aylik hamileyin bende kabizlik problemi oldugundan hergun ac karnina 1 bardak havuc suyu iciyorum bunun bana zarari dokunurmu?

 2. yasemin 17 Nisan 2014 @ 13:53

  merhaba ben 19 yasındayım gözlerim bozuk oldugu için gözlük kullanmak zorundayım. Benim için önerebileceğiniz bir kür var mı? artık gözlerimin iyileşmesini istiyorum.

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.