İbrahim Saraçoğlu diş eti iltihabı ve diş eti çekilmesi için nar suyu kürü

Diş eti ihtihapları, diş kökü iltihapları ve diş eti çekilmesi için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu nar suyu kürü formülü.. Diş ve diş eti sağlığı için nar suyu kürü..

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu diş eti iltihabı ve diş kökü iltihabı olan kişiler için nar suyu kürünü tavsiye etmektedir. Nar suyu  diş kökü, diş eti iltihapları ve böbrek enfeksiyonlarına karşı oldukça faydalıdır. Diş eti iltihabı sorunu olan kişilerin günde 2-3 defa birer çay kaşığı dolusu nar suyunu ağızda bekleterek ve yudum yudum içmelerini tavsiye eden Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu nar kürünü hazırlarken narın, aynen portakal ve limonda olduğu gibi, ortadan ikiye bölünmesini ve daha sonra suyunun sıkılmasının gerektiğini belirtiyor. Nar tanelerini ayırıp suyunun sıkılmasının fazla etkili olmayacağı konusunda Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kürü kullanacak kişileri uyarıyor.

Bu içerik ibrahim saraçoğlu diş eti çekilmesi kekik, ibrahim saraçoğlu kekik kürü, ibrahim saraçoğlu diş eti çekilmesi kekik kürü, kekik diş eti, diş eti çekilmesine kekik, diş eti çekilmesi bitkisel tedavi kekik, ibrahim saraçoğlu diş eti çekilmesi yaban kekiği, nar suyu diş iltihabı, diş eti iltihabı kekik, diş eti çekilmesi kekik kürü, ibrahim saraçoğlu nar suyu kürü, diş eti çekilmesine bitkisel çözüm kekik, saraçoğlu dış eti çekilmesi konularını barındırır.
Okunma: 10.659

Benzer İçerikler

2 Yorum

  1. cigdem 05 Mayıs 2009 @ 20:11

    lütfen bana vajinist yani vajinadan gelen akıntı dan nasıl kurtulabilirim yardımcı olun. 9 aylık evlıyım hic korunmadıgım halde hamıle kalamıyorum bu nedenle boşanmak üzereyim lütfen cvp bekliyorum

  2. damla 19 Mayıs 2009 @ 15:45

    arkadasim gecmis olsun benden nacizane bir oneri kabul edersen tabi..kekik kaynatip icmek iyi geliyormus akintiya bunu biliyorum..

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.