Dereotu Zayıflatırmı? Dereotu ile Zayıflama

Dereotu Zayıflatırmı? Dereotu ile Zayıflama

İbrahim Saraçoğlu, diyet yapanlar için dereotu kullanmalarını tavsiye ediyor. Açlığı bastıran ve tok tutan özelliklere sahip olan dereotu, diyetinizin ayrılmaz parçası olmalı.


Dereotu zayıflama konusunda etkili mi?
İbrahim Saraçoğlu, dereotunun zayıflamaya etkisinin olduğundan bahsediyor. Kulllanımı da oldukça basit. Tek yapmanız gereken yemekten önce 1 yemek kaşığı dereotu tüketmek.

Sofraya oturmadan 15 dakika kadar önce, bir yemek kaşığı dereotu yemek, sofradan daha erken kalkmanızı sağlar.  10 dakika sonra tokluk hissiniz artacaktır. Dereotu sayesinde daha az yemek yersiniz.

İbrahim Saraçoğlu diyet yapanlara özellikle tavsiye ediyor.

Dereotu Zayıflatırmı? Dereotu ile Zayıflama

Dereotu, açlık duygunuza fren yaptırır. Hatta isterseniz dereotunu yemek arasında da yiyebilirsiniz. İştahınızın yavaş yavaş  oratadan kalktığına şahit olursunuz.

Dereotu kürü ile iştahınız daha erken kapanacak ve doygunluk hissiniz daha erken gelecektir.

Bu içerik dereotu zayıflatırmı, dere otu zayıflatırmı, tere otu zayıflatırmı, dereotu zayıflatır mı, dereotu ile zayıflayan varmı, dereotu zayfltr mı konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 06 Tem 2009 Okunma: 12.301
Benzer yazılar


1 yorum

  1. Anonim

    dere otu zayıflatıyormu gerçekten

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!