İbrahim Saraçoğlu böbrek taşı düşürücü ve böbrek taşı düşüren bitki

Bitkisel böbrek taşı tedavisi ve taşları dökme için şifalı bitkiler.. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu böbrek taşları dökme kürü tarifi. Böbrek taşına ne iyi gelir, düşürmek için ne yapmalı?

Böbrek taşı düşürücü bitki olan avokado ile aşağıdaki Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tavsiyeli böbrek taşı düşürücü kür tarifini hazırlayıp kullanabilirsiniz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu böbrek taşı düşürücü çay tarifi

1 su bardağı kadar klorsuz suyu kaynatınız. Kaynamaya başlayan klorsuz su içerisine 1 tatlı kaşığı kurutulmuş avokado yaprağı atınız ve 8 dakika boyunca hafif ateşte kaynatınız. 8 dakika boyunca kısık ateşte demlenen kürü, soğumasını beklemeden, süzünüz. Ilıtıldıktan sonra akşam yemeklerinden 2 saat sonra içiniz.

Bu böbrek taşı dökme kürü 5 gün hazırlanıp uygulanır ve 5. günden sonra 3 günlük ara verilir. İçine kesinlikle başka maddeler ilave edilmemelidir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu böberek düşürücü kürün en fazla 20 gün uygulanabileceğini (her 5 günde bir 3 gün ara vererek) ve eğer kür tekrar uygulanmak isteniyorsa 20 gün uygulamadan sonra mutlaka 20 gün beklenmesi, yani ara verilmesi gerektiğini söylüyor.

Bu içerik ibrahim saraçoğlu böbrek taşı, böbrek taşını düşüren bitkiler, böbrek taşı düşüren bitkiler, taş düşürmeye ne iyi gelir, ibrahim saraçoğlu böbrek taşı düşürme, böbrek taşına iyi gelen bitkiler, böbrek taşına bitkisel çözüm, böbrek taşı düşürmek için şifalı bitkiler, böbrek taşı bitkisel tedavi, ibrahim saraçoğlu böbrek taşı kürü, taş düşüren bitkiler, böbrek taşı ibrahim saraçoğlu, taş düşürmek için ne yapmalı, ibrahim saraçoğlu böbrek taşı düşürme kürü, böbrek taşı düşürmek için ne yapmalı, taş düşürücü bitkiler, BÖBREK TAŞI DÜŞÜRMEYE NE İYİ GELİR, taş dökmeye ne iyi gelir, BÖBREK TAŞI DÜŞÜRMEK İÇİN BİTKİLER, böbrek taşını düşürmek için ne yapmalı konularını barındırır.
Okunma: 59.206

Benzer İçerikler

52 Yorum

  1. asiye 13 Ocak 2011 @ 17:48

    böbrek taşını ne düşürür yardım edin lütfen çok ağrı cekiyorum tşkederim

  2. erdogan 16 Ocak 2011 @ 08:51

    hocam ben 20 seneden beri taş düşürüyorum şimdi sağ böbrek üst 4 tane var 5 mm 6 mm 8 mm 9 mm söl böbrekte yine 4 tane var 6 mm 7 mm 8 mm 9 mm. bunlar ofsalat taşları 4 yıldan beri hiç düşmedi ne yapmam lazım?

1 2

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.