İbrahim Saraçoğlu alerji tedavisi: Alerjiye bitkisel çözüm ve tedavi

İbrahim Saraçoğlu alerji tedavisi: Alerjiye bitkisel çözüm ve tedavi

Alerjiye ne iyi gelir, alerjiye bitkisel çözüm nasıl olur, alerjiye karşı direnç kazanmak için ne yapmalıyız? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu alerji tedavisi için çekirdekli siyah kuru üzüm kürü formülü..


Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu alerjiye karşı direnç kazanmak isteyenlere aşağıdaki çekirdekli siyah kuru üzüm kürünü öneriyor.

Alerjiye karşı direnç kazanmak için bitkisel çözüm

Alerjiye karşı vücuda direnç kazandırmak için, zaman zaman, 4-5 gün boyunca, günde 2 defa olmak üzere, havanda taze olarak ezilmiş 20-25 adet siyah kuru üzüm çekirdeği bekletilmeden yenir.

Not: Bu kürde kullanılacak olan çekirdeki siyah kuru üzüm en fazla 1 yıllık olmalı ve çekirdekleri muhakkak iri taneli olmalıdır.

Bu içerik ibrahim saracoglu alerji, alerji bitkisel tedavi, ibrahim saraçoğlu alerji tedavisi, ibrahim saraçoğlu alerji kürü, alerjiye bitkisel çözüm, toz alerjisi bitkisel tedavi, alerjiye karşı bitkisel çözüm, alerjinin bitkisel tedavisi, alerji tedavisi bitkisel, alerji için bitkisel tedavi, toz alerjisine bitkisel çözüm, saraçoğlu alerji, bitkisel alerji tedavisi, alerji bitkisel tedavisi, alerji için bitkisel ilaç, alerjı ıcın bıtkısel cozumler, alerjiye ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu, alerji için bitkisel çözüm, alerjiye bitkisel tedavi, alerjiye bitkisel çözümler konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 10 Nis 2009 Okunma: 13.190
Benzer yazılar


1 yorum

  1. SEZİN HANIM

    Hocam oğlumda allerjik astım var,acaba kuru üzüm kürü iyi gelirmi yoksa başka öneriniz varmı,lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler.

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!