İbrahim Saraçoğlu alerji tedavisi: Alerjiye bitkisel çözüm ve tedavi

Alerjiye ne iyi gelir, alerjiye bitkisel çözüm nasıl olur, alerjiye karşı direnç kazanmak için ne yapmalıyız? Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu alerji tedavisi için çekirdekli siyah kuru üzüm kürü formülü..

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu alerjiye karşı direnç kazanmak isteyenlere aşağıdaki çekirdekli siyah kuru üzüm kürünü öneriyor.

Alerjiye karşı direnç kazanmak için bitkisel çözüm

Alerjiye karşı vücuda direnç kazandırmak için, zaman zaman, 4-5 gün boyunca, günde 2 defa olmak üzere, havanda taze olarak ezilmiş 20-25 adet siyah kuru üzüm çekirdeği bekletilmeden yenir.

Not: Bu kürde kullanılacak olan çekirdeki siyah kuru üzüm en fazla 1 yıllık olmalı ve çekirdekleri muhakkak iri taneli olmalıdır.

Bu içerik ibrahim saracoglu alerji, alerji bitkisel tedavi, ibrahim saraçoğlu alerji tedavisi, ibrahim saraçoğlu alerji kürü, alerjiye bitkisel çözüm, toz alerjisi bitkisel tedavi, alerjiye karşı bitkisel çözüm, alerjinin bitkisel tedavisi, alerji tedavisi bitkisel, alerji için bitkisel tedavi, toz alerjisine bitkisel çözüm, saraçoğlu alerji, bitkisel alerji tedavisi, alerjiye ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu, alerji bitkisel tedavisi, alerji için bitkisel ilaç, alerjı ıcın bıtkısel cozumler, alerji için bitkisel çözüm, alerjiye bitkisel tedavi, alerjiye bitkisel çözümler konularını barındırır.
Okunma: 15.261

Benzer İçerikler

6 Yorum

 1. SEZİN HANIM 05 Kasım 2010 @ 21:41

  Hocam oğlumda allerjik astım var,acaba kuru üzüm kürü iyi gelirmi yoksa başka öneriniz varmı,lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler.

 2. dilan 17 Mart 2014 @ 17:48

  ben güneş alerjisi oluyorum göz ağrılarım oluyor ve derimde özellikle yüzumde beyaz benekler oluyor öğretmenim sizi bana tavsiye etti lütfen nasıl korunabileceğimi yazar mısınız?

 3. Hatice 19 Mayıs 2014 @ 22:15

  Hocam ben bütün ilaçlara karşı alarjim var. bazende sabah kalktığımda bütün vücudum kasiniyor. Bazende gözüm dudagim şişiyor. Bunun için verebileceğiniz kurunuz ve tavsiyeniz  var mı? alerji ilacı içmekten bıktım ne olur yardımınızı bekliyorum.

 4. yunus 01 Haziran 2014 @ 12:52

  Hocam oglumda 3 aydir vucudunda kabarmalar var alerjiymis bu 3 aylik surede birden fazla doktora goturdum devamli antibiyotik tedavisi verdiler etkisi olmadi sizden ricam bitkisel urunleriniz ile bana yardimci olun pazar gunku programinizda keci boynuzundan bahsettiniz bana onu yazarmisiniz

 5. yunus 01 Haziran 2014 @ 12:59

  Hocam oglumda alerji hastaligi var doktorlar antibiyotik veriyolar faydasi olmadi sizin oneriniz nedir bana yardimci oln lutfn

 6. Admin 12 Şubat 2015 @ 18:30

  Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun değildir. Sorularınızı lütfen kendisine sorunuz. Allah’tan şifa dileriz.

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.