İbrahim Saraçoğlu adet sancıları: Adet sancısı ve adet stresi için bitkisel çözümler

İbrahim Saraçoğlu adet sancıları: Adet sancısı ve adet stresi için bitkisel çözümler

Adet sancısı için şekerli su ve şekerli süt kürü, adet stresi ve gerginliğini azaltmak için bitkisel çözümler.. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu adet sancısı için şekerli su kürünü, adet stresi için ise tarçın tüketilmesini tavsiye ediyor.


Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bazı kadınların adet dönemlerinde gergin olabildiklerini, uyku düzenlenlerinin bozulabildiğini, baş ağrıları yaşayabildiklerini, ellerde ve kollarda şişme gibi şikayetlede bulunabildiklerini belirtiyor.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarçının stres alıcı özelliğinin olduğunu ve bu yüzden kadınların regl dönemlerinde sabahları ve akşamları üzerine bol bol tarçın serpilmiş sütlü tatlılar tüketmelerinin adet gerginliğini azaltacağını belirtiyor. Sütlü tatlıların yanı sıra kurabiye ve keklerin içine de tarçın ilave edebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu adet sancıları için kür tarifi

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu adet sancılarının nedeninin genellikle kan şekerinin bir anda düşmesi olduğunu belirtiyor ve adet sancısı için kadınların şekerli su veya şekerli süt içmelerini öneriyor. Şeker hastası olan kadınlar için ise bu adet sancısı tedavisi elbette sakıncalı olduğundan şekerli su veya şekerli süt içmemelilerdir.

Bu içerik adet sancısı için bitkisel çözüm, ibrahim saraçoğlu adet sancısı kürü, adet sancısına bitkisel çözüm, ibrahim saraçoğlu adet sancısı, ibrahim saraçoğlu adet sancıları, adet sancısı bitkisel çözüm, adet sancısına bitkisel çözüm ibrahim saraçoğlu, adet sancısı nasıl geçer ibrahim saraçoğlu, adet sancısına şekerli su, ibrahim saraçoğlu adet sancısı için kür, ibrahim saraolu adet sancs konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 20 Şub 2009 Okunma: 11.709
Benzer yazılar


5 yorum

 1. sewgi

  ben adet olduğum zaman muhakkak ishal de oluyorum ve çok ağrım oluyorum hatta bi kaç kez bayıldım nedeni ne olabilir.lütfen yardımcı olun

 2. necla

  benim adetim cok sancılı geciyor üs taraftaki ilac iyi geliyor sizede tavsiye ederim

 3. sibel

  adet olduğum gün sancim cok oluyor ilk gün ne yapmam lazım

 4. sinem

  cok asırı agrı cekiyorum bayılma noktasına geliyorum ne yapmam lazım lütfen yardım edin

 5. Elif

  Karnın çok ağrıyor ne yapmalıyım yardım edin lütfen

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!