Ereksiyonu uzatmak: Ereksiyona iyi gelen bitkiler ve ereksiyona bitkisel çözüm

İmpotans nedir? Ereksiyon sorunu olarak da anılan impotans cinsel ilişki için yeterince sertlik oluşmaması veya sertliğin (ereksiyonun) ilişki sonuna kadar muhafaza edilememesidir. İmpotans sebepleri arasında şeker hastalığı, yüksek tansiyon, hormonlardaki dengesizlikler, damar sertliği, sinir sistemindeki sorunlar, kullanılan bazı ilaçlar ve ruhsal sorunlar gösterilebilir. İmpotans sebebi olarak çoğu zaman net bir neden gösterilememektedir.

Sertleşme sorunu, yani ereksiyon sorunları (impotans) oldukça sık rastlanan bir rahatsızlıktır. 40-70 yaş aralığındaki erkeklerin hemen hemen yarısında sertleşme sorunlarına ve diğer cinsel işlev bozukluklarına rastlamaktadır. Tüm bu sorunlar yaş ilerledikçe artmaktadır.

Ereksiyonu uzatmak için bitkisel çözümler ve ereksiyona iyi gelen bitkiler

Hint doktorları ashwaganda bitkisinin kısırlığa ve iktidarsızlığa iyi geldiğini keşfetmişlerdir. Bu bitkinin erkek libidosunu artıran bir özelliği olduğu tespit edilmiştir.

250 ml kaynatılmış haldeki suyun içine 5 çay kaşığı kurutulmuş ashwaganda atılır ve demlenmesi için bir süre beklenir. Bu iktidarsızlık çayından günde 1-2 fincan içmek yeterlidir.

Ereksiyonu güçlendirmek için

Sertleşme sorununa bitkisel tedavi yolu 2: Anason bitkisi erkeklerde libidoyu yükseltmesi ile ün yapmış bitkilerden biridir. 1-2 tutam kadar anason, kakule, zencefil ve ginseng bitkisi karıştırılıp meyan kökü ile tatlandırılır ve bu karışım içilir.

Ereksiyona bitkisel çözüm

İmpotans için bir diğer şifalı bitki ise yulaftır. Yapılan bir takım bilimsel araştırmalar yulafın erkekler üzerinde cinsel uyarıcı etkisinin olduğunu ortaya çıkarmıştır. 15’er gram yabani yulaf, ginko yaprağı, yohimbe kabuğu ve ginseng kökü karıştırılır. Bu karışım yarım litre kaynar suyun içine atılır demlenmesi için bir müddet beklenir. Ilıdıktan sonra bu, ereksiyon sağlayan ve cinsel ilişki isteği uyandıran, çaydan içilir.

Ereksiyonu artıran bitkiler

Sertleşme azlığı için şifalı bitkiler arayanlara önerilen bir başka bitki ise kakuledir. Kakule çok önemli bir merkezi sistem uyarıcısıdır ve sineol kaynağıdır. Çayınızın veya kahvenizin içerisine bir parça kakule ilave etmeniz sertleşme sorununuzun azalmasına yardımcı olacaktır.

Bu içerik ereksiyona iyi gelen bitkiler, ereksiyonu güçlendirmek, ereksiyonu artıran bitkiler, ereksiyona bitkisel çözüm, ereksiyonu uzatmak, ereksiyonu uzatma, ereksiyona iyi gelen yiyecekler, ereksiyonu uzatan bitkiler, ereksiyonu arttıran besinler, ereksiyona çözüm, ereksiyona faydalı bitkiler, ereksiyona yardımcı besinler, ereksiyona ne iyi gelir, ereksiyonu, ereksiyonu uzatma teknikleri, ereksiyonun bitkisel tedavisi, ereksiyonu arttıran yiyecekler, sertleşmeyi sağlayan bitkiler, sertleşmeyi sağlayan yiyecekler, sertleşmeyi sağlayan besinler konularını barındırır.
Okunma: 42.938

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. haşim 31 Temmuz 2013 @ 16:47

    tavsiyeleriniz çok iyi ancak temin etmek çok zor

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.