El titremesi bitkisel tedavisi: El titremesi nasıl geçer?

El titremesi bitkisel tedavisi: El titremesi nasıl geçer?

El titremesine bitkisel çözüm. Ayak ve el titremesi için şifalı bitkiler, çeşitli bitkisel tedavi yolları.. Uzmanlar el ve ayaklarda titreme sorunu yaşayan kişilere aşağıdaki bitkisel çözümleri önermektedir.

Kaynatılıp çay şeklinde demlenen zencefil kökünden günde 2-3 bardak içmek el titremelerine ve ayak titremelerine iyi gelmektedir.


Titremeler için bir başka bitkisel yöntem: 1 bardak kaynar haldeki suyun içine 2-10 gram kadar adaçayı ilave edilir. 10 dakika demlenen bu adaçayı çayından her gün 2-3 bardak içilir.

El ve ayaklarda titreme için şifalı bitkiler arayanlara tavsiye edilen bir başka bitki ise sedefotudur. Sarımsak, sedefotu incirle birlikte yenilir. Sedefotu zehirli olduğundan kesinlikle 1 gramdan fazla yenilmemelidir.

Ellerde titreme için bitkisel tedavi yollarından biri de 1 kaşık tatlandırılmış limon suyunun içerisine 2 damla tarçın yağı damlatıp içmektir.

Ayrıca çam fıstığını bal ve üzüm ile birlikte yemek de, Allah’ın izniyle, el titremesine ve ayak titremesine iyi gelmektedir.

Bu içerik el titremesine bitkisel çözüm, el titremesi nasıl geçer, heyecandan el titremesi nasıl geçer, el titremesinin bitkisel tedavisi, el titremesine iyi gelen bitkiler, el titremesine kesin çözüm, el titremesine ne iyi gelir, el titremesine çözüm, el titremesi için şifalı bitkiler, el titremesi, heyecandan ellerin titremesi nasıl geçer, ibrahim saraçoğlu el titremesi bakla, ellerin titremesi nasıl geçer, el titremesi için kullanılan bitkisel ilaçlar, heyecandan el titremesi nasıl geçer bitkısel çözüm, ıbrahım saracoglu heyecandan el tıtremesı konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 04 Mar 2010 Okunma: 7.072
Benzer yazılar


Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!