El titremesi bitkisel tedavisi: El titremesi nasıl geçer?

El titremesine bitkisel çözüm. Ayak ve el titremesi için şifalı bitkiler, çeşitli bitkisel tedavi yolları.. Uzmanlar el ve ayaklarda titreme sorunu yaşayan kişilere aşağıdaki bitkisel çözümleri önermektedir.

Kaynatılıp çay şeklinde demlenen zencefil kökünden günde 2-3 bardak içmek el titremelerine ve ayak titremelerine iyi gelmektedir.

Titremeler için bir başka bitkisel yöntem: 1 bardak kaynar haldeki suyun içine 2-10 gram kadar adaçayı ilave edilir. 10 dakika demlenen bu adaçayı çayından her gün 2-3 bardak içilir.

El ve ayaklarda titreme için şifalı bitkiler arayanlara tavsiye edilen bir başka bitki ise sedefotudur. Sarımsak, sedefotu incirle birlikte yenilir. Sedefotu zehirli olduğundan kesinlikle 1 gramdan fazla yenilmemelidir.

Ellerde titreme için bitkisel tedavi yollarından biri de 1 kaşık tatlandırılmış limon suyunun içerisine 2 damla tarçın yağı damlatıp içmektir.

Ayrıca çam fıstığını bal ve üzüm ile birlikte yemek de, Allah’ın izniyle, el titremesine ve ayak titremesine iyi gelmektedir.

Bu içerik el titremesine bitkisel çözüm, el titremesi nasıl geçer, heyecandan el titremesi nasıl geçer, el titremesinin bitkisel tedavisi, el titremesine iyi gelen bitkiler, el titremesine kesin çözüm, el titremesine ne iyi gelir, el titremesine çözüm, ibrahim saraçoğlu el titremesi bakla, el titremesi için şifalı bitkiler, el titremesi, heyecandan ellerin titremesi nasıl geçer, ellerin titremesi nasıl geçer konularını barındırır.
Okunma: 8.851

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.