Diş eti çekilmesi ve diş eti iltihabı için İbrahim Saraçoğlu papatya kürü

Diş eti çekilmesi ve diş eti iltihabı için İbrahim Saraçoğlu papatya kürü

Sağlıklı diş etleri için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu papatya kürünün kullanılmasını tavsiye etmektedir. Papatya kürü şu şekilde hazırlanmalı ve kullanılmalıdır:

Diş eti çekilmesi ve diş eti iltihaplanması için papatya kürü

1 su bardağı kadar suyun içine 4-5 gram papatya (1 tutam) atılır ve 5 dakika süresince demlenir. Demlenen papatya daha sonra süzülür. Biraz ılıması beklendikten sonra diş fırçası bu papatya suyuna daldırılıp dişer iyice fırçalanır. Papatya suyu ile fırçalamadan önce diş macunu ile dişler fırçalanmamalıdır. Papatya kürü ile dişler fırçalanırken diş etlerine de fırça ile yumuşak bir şekilde masaj yapılır. Bu papatya kürünün ayda 2-3 kere yapılması diş etlerinin daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

Bu içerik diş eti şişmesi bitkisel tedavi, diş eti şişmesine bitkisel çözüm, ibrahim saraçoğlu diş eti iltihabı, diş eti şişmesi bitkisel çözüm, diş eti şişmesine evde çözüm, dis eti sismesi, ibrahim saraçoğlu diş eti çekilmesi, diş etlerinin şişmesi, diş eti şişmesi evde tedavi, dış enfeksiyonu İbrahim saraçoğlu, ibrahim saraçoğlu diş iltihabı kürü konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 12 Mar 2010 Okunma: 15.624
Benzer yazılar


1 yorum

  1. saadet

    ibrahim bey bende böbrek taşı var ne yapmalıyım

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!