Çatlaklar için bitkisel krem: El çatlakları ve ayak çatlaklarına ne iyi gelir?

Çatlaklar için bitkisel krem: El çatlakları ve ayak çatlaklarına ne iyi gelir?

El çatlaklarına ve ayak çatlaklarına ne iyi gelir, nasıl geçer? Suna Dumankaya el çatlakları için krem tarifi ve cilt çatlaklarına bitkisel çözümler.

150 gram ceviz yağı, 25 gram balmumu uygun bir kabın içinde karıştırılır ve benmari tekniğine göre ısıtılır. Bu karışım bir cam kavanoz ya da cam şişe içinde saklanmalıdır. İhtiyaç duyuldukça çatlayan ellere ve ayaklara sürülür.

Suna Dumankaya çatlayan ayak derisi için ayrıca şu kürü de tavsiye etmektedir: 1 kahve fincanı vazelin, 5 tane toz haline getirilmiş aspirin ve 1 çay kaşığı karbonat bir kasenin içinde karıştırılır ve yatmadan evvel yıkanmış olan temiz ayaklara sürülür. Ayaklar bir bez ile sarılır ve yatılır. Sabah uyandığınızda ayaklarınız pamuk gibi yumuşak olduğunu göreceksiniz.

Bu içerik el çatlaklarına ne iyi gelir, eldeki çatlaklar nasıl geçer, el catlaklari, el çatlaklarına bitkisel çözüm, el çatlakları için ne yapılmalı, eldeki çatlaklara ne iyi gelir, el çatlakları için krem, ellerdeki çatlaklar nasıl geçer, ayak çatlaklarına ne iyi gelir, eldeki çatlaklar, el çatlakları nasıl geçer, el çatlaklarına çözüm, ellerdeki çatlaklar, el çatlağına ne iyi gelir, el ve ayak çatlakları için doğal çözümler, el çatlaklarına krem, el catlaklara ne iyi gelir, ayak çatlaklarına bitkisel çözüm, el çatlaklarına çözümler, ayak çatlakları için bitkisel çözüm konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 22 Mar 2010 Okunma: 19.978
Benzer yazılar


2 yorum

  1. tuğba

    çok güzel bir tarif bu maaşallahı var fomülün

  2. Esma

    Evet güzel ve iyi sonuç veren formül

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!