Bitkisel unutkanlık ilacı: Suna Dumankaya unutkanlık için şifalı bitkiler

Unutkanlık bitkisel tedavisi. Suna Dumankaya unutkanlık için şifalı bitkiler önerileri. Hafıza güçlendirici bitkisel kür isteyenler için Sayın Dumankaya aşağıdaki hafıza zayıflığına bitkisel çözüm formüllerini tavsiye etmektedir.

Malzemeler: 500 gram ceviz içi, 500 gram çekirdeksiz üzüm, 500 gram kuru kayısı ve 750 gram bal.

Uygulama: Limonlar 10 dakika süreyle haşlanır; ceviz, kayısı ve üzümle birlikte blenderde öğütülür. Bu karışıma bal da ilave edilerek, sabah-akşam birer tatlı kaşığı yenilir. Unutkanlığı gideren bu uygulama karaciğeri de güçlendirir.

Ayrıca Suna Dumankaya biberiye çayının da unutkanlığa iyi gelen bitkilerden olduğunu belirtmekte ve içilmesini tavsiye etmektedir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun unutkanlık formülünü öğrenmek için lütfen tıklayın: Unutkanlığa bitkisel çözüm.

Bu içerik unutkanlık ilacı, unutkanlık için şifalı bitkiler, unutkanlık ilaçları, unutkanlık için ilaç, unutkanlık için bitkisel ilaç, unutkanlığın ilacı, Suna Dumankaya UNUTKANLIK, unutkanlık için bitkisel tedavi, unutkanlığı gideren besinler, unutkanlık için ilaçlar, unutkanlık için bitkisel çözüm ve ilaç, unutkanlık hapı, unutkanlığı gideren yiyecekler, unutkanlık ilacı bitkisel, unutkanlığın ilacı nedir, unutkanlık için şifalı bitkiler ibrahim saraçoğlu, unutkanlık için bitkiler, unutkanlığın bitkisel tedavisi, unutkanlık hapları konularını barındırır.
Okunma: 12.777

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. EMRAH 17 Aralık 2010 @ 13:31

    Bu kürde limonlar demişsiniz. fakat kaç adet limon olduğunu söylememişsiniz?

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.