Bitkisel siğil tedavi yolları: İbrahim Saraçoğlu siğil tedavisi ve siğil kürü formülleri

Bitkisel siğil tedavi yolları: İbrahim Saraçoğlu siğil tedavisi ve siğil kürü formülleri

Siğil tedavisi için bitkisel siğil kürü formülü ve bitkisel tedavi yolları.. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu siğil tedavisi için tavsiye ettiği sivil kürleri tarifleri.. “Siğil nasıl geçer ve nasıl yok edilir” merak ediyorsanız işte Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun faydalı kür tarifleri..


Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu siğil kürü formülü 1

Söğüt yaprağı tahta havanda ezilirek ya da parmaklarla kırarak iyice ezilir. Bu siğil kürü siğillerin üzerine, tam kapatacak biçimde, konulup 30 dakika kadar bekletilir. Bu kür 1 hafta boyunca 3-4 defa tekrar edilir. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu kürü uygulayan hastaların, ilk günlerden itibaren, siğillerinin küçülmesini farkettiklerini belirtiyor.

Bitkisel siğil tedavisi: Siğil kürü 2

Taze sütleğen isimli bitkinin yaprağından çıkarılan süt siğillerin üzerlerine damlatılır. Söğüt yaprağı kürü gibi, bu kür de, 1 hafta içinde 3-4 defa tekrar edilir. Dikkat: Sütleğen bitkisinin sütü zehirli olduğu için çocuklardan uzak tutulmalı ve kesinlikle ağız yolu ile alınmamalıdır!

Yukarıda tarifini verdiğimiz, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tavsiyeli siğil kürleri sadece el parmaklarındaki ve ayak tabanlarındaki siğiller için etkilidir.

Bu içerik siğil nasıl geçer, bitkisel siğil tedavisi, siğil tedavisi bitkisel, Sigil bitkisel tedavi, ibrahim saraçoğlu siğil tedavisi, siğil tedavisi, siğil bitkisel tedavisi, ıbrahım saraçoglu siğil kürü, siğile bitkisel çözüm, siğil nasıl geçer bitkisel, siğilin bitkisel tedavisi, siğillere bitkisel çözüm, siğil için bitkisel çözüm, siğil için bitkisel tedavi, siğiller için bitkisel çözüm, siğiller nasıl geçer, siğillerin bitkisel tedavisi, siğil ilaçları, siğil tedavisinde bitkisel çözüm, ibrahim saraçoğlu siğil konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 03 Mar 2009 Okunma: 45.734
Benzer yazılar


53 yorum

  1. irem

    benim de yüzümde siğiller var kafayı yiyecem bütün gün siğilleri düşünüyorum bir çok krem kullandım ama geçmedi ne olur yardım edin

  2. hülya

    oğlum 3 yaşında boynunda ve çenesinde mikrobik siğiler var yüzüne doğru ilerliyor ne yapmalıyım?

  3. ayşe

    Rahmimde siğiller oluşmaya başladı ne yapmam gerekiyor. acil bilgi vermenizi rica ederim. 

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!