BIKTIM TOZU nedir? Nasıl kullanılır? İşe yarar mı? Yan etkileri var mı?

Bıktım tozu nedir?

Sigarayı bırakmak isteyenler için üretilmiş bir bitkisel karışım olan bıktım tozu her sigara içme isteği duyduğunuzda kullanılan ve tiryakinin sigaradan tiksinmesini sağlayan bir doğal çözümdür. Bu bitkisel kür beynin nikotinden etkilen kısımlarını etkileyerek sigara içme isteğinizi azaltır ve sizi sigaradan soğutur. Diğer bir ifadeyle, nikotinden alınınan hazzı azaltarak sigarayı bırakmanıza yardımcı olur.

Bıktım tozu kullanımı: Bıktım tozu nasıl kullanılır?

Kullanımı oldukça basittir. Her sigara içme isteği duyduğunuzda çay kaşığının 1/3’ü kadar miktarda tozu dilinizin üzerine alıp 15-20 saniye ağzınızda dolaştırdıktan sonra yutun. Etkisini hemen gösteren bitkisel toz sizin sigaradan tiksinmenizi sağlayacak bir tat bırakacaktır.

Bıktım tozu ile sigarayı kaç günde bırakırım?

Kullanıldığında sigara isteğini azaltan bıktım tozu vesilesiyle sigaradan nefret etmeye başlarsınız ve tozu kullanmadan önceki dönemde aldığınız sigara içme hazzını artık alamazsınız. Bıktım tozu kullanırken sigara içmemeye çalışanların (bu konuda özen gösterenlerin) 3-7 gün arasında sigarayı bıraktıkları; bıktım tozunu kullanırken hala sigara içenlerin ise sigarayı azalttıkları görülmüştür. Yani, gerçekten sigarayı bırakmak istemeniz önemlidir. Bu bitkisel karışım ise bu konuda size yardımcı olacaktır.

Bıktım tozu içeriği: Sigarayı bırakma tozunun içinde neler var?

Bıktım tozunun içinde meyanbalı, karanfil, çöven, yulaf, defne tohumu, melisa, at kestanesi, su nanesi, karabaşotu, çörekotu, zencefil, acı yavşan ve polen bulunmaktadır. Üretim tarihinden itibaren 2 yıl boyunca kullanılabilmektedir.

Bu karışım bir ilaç değil bitkisel takviyedir ve üreticilerinin iddialarına göre herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ancak biz yine de doktorunuza danışmadan kullanmamanızı öneririz. Sonuçta her insanın yapısı bitkilere karşı farklı tepkiler gösterebilir ve bazı bitkilere karşı alerjiniz olabilir.

BIKTIM TOZU KULLANICI YORUMLARI

PROF. DR. İBRAHİM SARAÇOĞLU SİGARA BIRAKMA KÜRÜ 1

PROF. DR. İBRAHİM SARAÇOĞLU SİGARA BIRAKMA KÜRÜ 2

SİGARAYI BIRAKMAK İSTİYORUM: SİGARA NASIL BIRAKILIR?

SİGARA İÇİNLER İÇİN BALGAM SÖKÜCÜ ve BRONŞ AÇICI KÜR

Bu içerik biktim tozu, bıttım otu, bıttım tozu, carnation sigara bırakma tozu, no nicotine yan etkileri, carnation sigara bıraktırma tozu yorumları, AlCBIICTIN, carnation sigara bıraktırma tozu, bıktım otu faydaları, bıktım otu nedir, bıktım tozu yan etkileri, carnation sigara bırakma, alcbiictin bitkisel toz, no-nicotine yan etkileri, no nicotine şikayet, ALCBIICTIN NEDIR, no nikotin, karanfil karışımlı bitkisel toz nasıl kullanılır, sıgara bırakmak için bıktım tozu nasıl kullanılır konularını barındırır.
Okunma: 16.475

Benzer İçerikler

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.