Adet döneminde şişkinlik, şişlik ve ödem için kürler

Suna Dumankaya adet dönemindeki ödem nedeniyle meydana gelen şişkinlik ve şişlikler için önerdiği bitkisel çözüm yollarını siz değerli ziyaretçilerimiz için yayınlıyoruz. Suna Hanım’ın önerdiği regl dönemindeki ödem bitkisel tedavisi için aşağıdaki kürlerden herhangi birini uygulayabilirsiniz.

Adet döneminde ödem için kür 1

Malzemeler: 250 gram su, 1 yemek kaşığı keten tohumu.

Uygulama: Su ve keten tohumu bir cezve içinde 5 dakika süreyle kaynatılır. 5 dakika dinlendirildikten sonra çay gibi içilir.

Adet döneminde görülen şişkinlik için bitkisel çözüm 2

Malzemeler: 20 gram ada çayı, 20 gram kiraz sapı, 1 demet maydanoz ve 2 adet elma.

Uygulama: Su, ada çayı, kiraz sapı, maydanoz ve parçalara bölünmüş elma bir tencere içinde kaynatılarak haşlanır. 5 dakika dinlendirildikten sonra çay gibi içilir. Gün içerisinde bolca tüketilmelidir. Genelde hanımların muayyen günlerinde vücut su toplar, ödemi atmak için iyi bir terkiptir.

Ayrıca, adet düzensizliği bitkisel çözümü için buraya, regl sancısı tedavisi için buraya, adet sancısı ve stresi doğal çözümleri için ise buraya tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.

Bu içerik adet şişkinliğine ne iyi gelir, adet döneminde siskinlik, regl şişkinliği, adet dönemi şişkinlik, adet şişliğine ne iyi gelir, adet döneminde şişlik, adet dönemi ödem atma, adet dönemi şişkinlik nasıl giderilir, adet döneminde koltuk altı şişliği, adet döneminde koltuk altında şişlik, adet döneminde şişkinlik nasıl giderilir, adet öncesi şişkinlik nasıl geçer, adet sonrası şişkinlik, adet döneminde ödem söktürücü, adet şişkinliği konularını barındırır.
Okunma: 11.543

Benzer İçerikler

Lütfen yorumunuzu yazın

Dikkat!

Sitemizdeki sağlık yazıları sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tedavi için hekime başvurunuz.